Sitede Arama Yapayım
Diğer Konulara Bakayım
Son Yayınlananlar Nelerdir?
Yorumları Okumak İsterim

Sponsorlu Bağlantılar

KARIN NASIL ERİTİLİRkarın nasıl eritilir

Değerli okuyucularımuz gerek erkek gerekse de bayan olsun kişiyi en çirkin gösteren bölge göbek çevresidir. Bu bölge ne kadar yağlı olursa kişi o kadar şekilsiz görünmekte, hayat standartlarını azaltmakta ve diğer sağlık sorunlarına yol açmaktadır.  Göbekte biriken fazla kilolar için egzersiz yapılması gerektiği her kesimden insan tarafından bilinmek ve onaylanmaktadır.

Ne kadar fazla egzersiz yaparsanız ve buna karşılık harcadığınızdan az kalori alırsanız o kadar hızlı bir şekilde kilo verip zayıflayabilirsiniz. Bu bağlamda ülkemizdeki yerli profesörlerin ve yabancı kaynakların deneyimlerini ve literatürlerini baz alarak aşağıdaki başlıklardan istediğiniz doyurucu bilgilere ulaşabilirsiniz. İşte başlıklarımız;

Sponsorlu Bağlantılar

Göbek Nasıl Eritilir?

Bel Çevresi Nasıl Küçültülür?

Karın Çevresindeki Yağlar Nasıl Eritilir?

Bel Çevresindeki Yağları Eritmek İçin

Sponsorlu Bağlantılar


KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kilo Verme İle İlgili Yanlış Bilinen Gerçekler
Karın Nasıl Eritilir
Bel inceltme
Selülit Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?
Bel Çevresi Nasıl Küçültülür?
Göbek Nasıl Eritilir
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.