KARPUZ DİYETİ
Karpuz diyetini iki aşamada tamamlamalısınız. İlk aşama ayın 4,5,6 tarihlerinde ikinci aşama karpuz diyeti ise 18,19,20 tarihleri arasında uygulanır.

İlk aşama karpuz diyeti: 4,5,6 :

  • Sabah: Kısa aralıklarla 3 bardak bitki çayı içtikten sonra kilonuza göre karpuz tüketmelisiniz. Peki bu oranı nasıl sağlayacaksınız?  Kilonuz 60-70 kg aralığında ise yarım kilo karpuz, 70 kg’dan fazlaysa 1 kg’a kadar karpuz tüketerek sağlayabilirsiniz.
  • Öğle: Öğle saati geldiğinde yine aynı şekilde 3 bardak bitki çayı içerek kilonuza uygun olarak yarım veya 1 kg’ya kadar karpuz tüketebilirsiniz.
  • Akşam: Akşam saatlerinde ise sabah ve öğle diyetlerinde yaptığınız gibi 3 bardak bitki çayı içerek yine kilonuza uygun olacak şekilde yarım veya 1 kg karpuz yiyebilirsiniz.

Karpuz diyeti ( karpuz detoksu)  boyunca dikkat ettiğiniz gibi her öğün 3 fincan bitki çayı içmeniz gerekmektedir. Ayrıca bütün gün ph seviyesi yüksek olan suyu tüketiniz bu sayede zayıflamanız daha rahat olacak ve sağlıklı kalacaksınız. Ayrıca dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda karpuzunuzun aşılama ile veya hibrit tohum kullanılarak üretilmemiş olmasına  özen göstermenizdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


Karpuz diyetinin etkisini artırabilmek için diyete başlamadan 3 gün önce kırmızı et, tavuk eti, konsantre gıdalar, kızartma, beyaz ekmek ve buna benzer gıdalardan uzak durmalısınız.

İkinci aşama karpuz diyeti:18, 19, 20: İkinci aşama karpuz diyetinde de ilk aşamada olduğu gibi 3 gün boyunca aynı programı uygulamalısınız. Sakın ola diyetin süresini uzatmanın daha faydalı olacağı gafletine düşmeyin. Kesinlikle bu daha fazla kilo vereceğiniz anlamına gelmez. Belirtilen günler dışında diyeti uygulamamanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
2 haftada 5 kilo verdiren diyet
kalça diyeti
Greyfurt Diyeti
İştah Açıcı Besinler
Hangi Diyeti Yapmalıyım? Bana Uygun Diyet Nedir?
Zencefille Zayıflama
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.