Kavitasyon yöntemi ile yağ eritip zayıflama fazla bilinmeyen bir yöntem olmakla birlikte düzenli yapıldığı zaman oldukça iyi sonuçlar alınabilinen çok önemli bir yağ eritme ve zayıflama yöntemidir.

Kavitasyon yönteminin hedefi sabittir direk yağ hücrelerini hedefleyen bu tedavi bunları yakarak kısa sürede hızlı eritme ve zayıflamaya imkan vermektedir. Henüz 35 ine gelmeden göbek bağlamaya başlayan erkekler biraz bu durumdan çekinse de zamanla durumunu kabullenerek yağları ile birlikte yaşamaya alışıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu şekilde devam ediyor. Ama artık yıllanan yağ tabakalarında bile etkisini gösteren lipo cav uygulaması sayesinde bel veya karın hiç ayırt etmeden etkili çözümler alınabilmektedir. Ayrıca göbek ve belin incelmesiyle birlikte diğer bölgelerde zayıflama etkileri başlamaktadır.

Kavitasyon yöntemi nasıl uygulanıyor ve tedavi süresi ne kadardır: Kavitasyon yöntemi haftada 1 uygulanan ve 12 ile 8 saat arasında değişen bir yöntemdir. Her seans ortalama yarım saat sürmekte ve belirli periyotlar ile güncelliğini koruması açısından tedavi bitiminin ardından ayda 1 kez daha sonra 3 ayda 1 kez yapılmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Boyun Yağları Nasıl Eritilir
Ultrashape Yöntemi İle Bölgesel Zayıflama
Bel inceltme
Basen Kalça Göbek Eritme
Karın Nasıl Eritilir
vücut yağları nasıl eritilir
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.