KAZ AYAKLARI NASIL YOK EDİLİRKaz Ayakları Nasıl Yok Edilir

Yaşlandıkça göz çevresinde belirmeye başlayan kırışıklıklardan korkuyor musunuz? İşte size göz kırışıklıklarından kurtulmak ve ortaya çıkmasını önlemek için birkaç öneri:

Sponsorlu Bağlantılar

İŞTE YAPACAKLARINIZ”’ 

#### Vazelin: Vazelin marka olmuş bir ürün ismidir. Vazelin çok nemlendiricidir. Yaşlandıkça kırışıklıkların belirmesinin nedeni, cildin kuruması ve nem kaybetmesidir. Gözlerinizin etrafına, alt ve üst bölgelerine, göz kapaklarına vazelin uygulayarak nemlendirebilir ve dolayısıyla kırışıklık oluşumunu önleyebilirsiniz.

#### Göz makaraları: Göz makaraları da gözleriniz için dudak kremi gibi bir görev üstlenmiştir. Blistex ticari markası popülerdir. Bu makarayı göz köşelerinin etrafına, gözlerinin altına ve göz kapaklarınızın üzerine nemlendirici olarak sürünüz. Cildi nemlendirerek pürüzsüz hale getirecek ve kırışıklıkları önleyecektir.

#### Canlandırıcı Mist: Canlandırıcı mist, cildi nemli ve sağlıklı tutmanın mükemmel bir yoludur. Önerilebilecek en iyi mist türü salatalık, aloe vera, salatalık ve yeşil çaydır. Bunların çoğu nemlendiricidir ve cildin sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

Sponsorlu Bağlantılar

#### Güneş gözlüğü: Güneş gözlüğü sadece gözleri güneşin zararlı ışınlarından korumakla kalmaz, aynı zamanda cildin zarar görmesini ve kırışıklık meydana gelmesini de önler.

İpuçlarıniaserum niacinamide serum

  • Eğer Vazelin veya göz makarası kullanıyorsanız, kaşlarınıza sürmemeye çalışın. Kaşların daha kalın görünmesine neden olabilir.
  • Cildi doğal yollarla nemlendirmek için “NiaSerum” gibi bir niacinamide serumu kullanmayı deneyin. Bu ürü hem cildi nemlendirir hem de göz çevresindeki koyu lekelerin azalmasına yardımcı olur.
  • Buz küplerini yukarıya doğru hareketlerle ve ovalayarak göz çevresinde kullanınız.

Uyarılar

#### Aşina olmadığınız herhangi bir ürünü kullanmayınız. Tahriş veya alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

#### Çoğunlukla organik veya vitamin bazlı ürünler tavsiye edilir. Sert kimyasallar içeren ürünleri kullanmaktan kaçının.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Ramazan Yaklaşırken Ramazanda Ne Yapacağız?
Parmak Çatlakları Nasıl İyileşir
Göz Çevresindeki Kuruluk Nasıl Giderilir
Sağlıklı Bir Cilt İçin 4 Basit Adım
Baş Ağrınız Boyun Ağrısından Kaynaklanabilir
Sedefli Hastalar İçin Cilt Bakımı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.