KEMİK İLTİHABINDA ALTERNETİF TEDAVİ

Kemik iltihabı tedavisinde bir doktora danışmakta yarar bulunmaktadır. Tedavinin yanı sıra aşağıdaki yöntemler de yararlı olacaktır.

1. Büyük bir kapta bir avuç kuru üzüm ve iki çorba kaşığı kitre ezilerek karıştırılır. Ezildikten sonra üzerine bir çay bardağı zeytinyağı ilave edilerek tekrar karıştırılır. Karışım bir bez yardımı ile yara üzerine kapatılır. Sekiz saatte bir kez değiştirilir. Bu işlem, iltihap boşalıncaya kadar devam edilir.

Sponsorlu Bağlantılar

2. Dört bardak suya iki tutam karabaş otu konarak 15 dakika kaynatılır. Süzülen suyuna bir çay bardağı pekmez ilave edilerek karıştırılır. Günde 3 kere, birer çay bardağı içilir.

3. Bir litre suya 100 gr. dövülmüş kuru sarımsak, iki çor­ba kaşığı dövülmüş hardal tohumu, toz kara­biber, anason ve bir su bardağı eritilmiş kuyruk yağı konur. Hafif ateşte suyu buharlaşıncaya kadar kaynatılır. Karışım ile sabah ve akşam ağrıyan yerler ovulur.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Roka
Üzüm ile Kalp Hastalıklarına Karşı Koruma
Hibiskus Çayı
Isırgan Otu
Spirulina
Çuha Çiçeği
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.