Kilo Vermek İçin Hangi Yiyeceklerden Uzak Durulmalıdır?

Daha önce de  belirttiğimiz gibi kiloların temel nedeni yağ içeren besinlerdir. Bu yüzden zayıflamak isteyen kişiler mutlaka yağ alımını azaltması hatta mümkünse durdurması gerekmektedir. İçerisinde yüksek oranda yağ bulunan patates kızartması, cips ve sakatat türlerinden mümkün olduğunca uzak durmanız gerekmektedir. Genellikle diyet yapan kişiler sadece yedikleri besinlere dikkat ederler.

Sponsorlu Bağlantılar

Fakat bazı içeceklerde istenmeyen kilolara neden olabilmektedir. Bu yüzden yiyecekler kadar içeceklerin kontrolü de önemlidir. Özellikle içerisinde gaz bulunan içeceklerin tercih edilmemesi gerekir. Gazlı içeceklerin başında gelen kola içerdiği asit ve gaz nedeniyle fazla kiloların oluşmasına neden olabilmektedir.

Bununla beraber normal kolanın içerisinde aşırı derecede şeker olduğu için yine fazla miktarda kalori alınmasına sebebiyet vermektedir. Kısaca toparlamak gerekirse; sağlıklı ve hızlı bir şekilde zayıflayabilmek için yediklerinize ve içtiklerine dikkat etmeli, özellikle içerisinde yağ içeren gıdalardan uzak durmanız gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Demet Kutluay diyeti
Karpuz diyeti ile zayıflama
Su İçmenin Faydaları
narenciye diyeti
Bölgesel Zayıflama Yöntemleri
güzellik diyeti
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.