Kilo vermek için Motivasyon Şarttır

Günümüzde yoğun iş temposuna maruz kalan kişiler bütün gün boyunca başkaları ile birlikte uyum içinde çalışırken bir yandan da görünüşlerinin fit ve diğer kişiler tarafından beğenilmesini arzu ederler. Dış görünüş her zaman kişinin sağlığı ile ilgili problemler meydana getirmese de diğer kişilerin beğenisini toplamak kişinin özgüvenini sağlayacağı için iş temposu esnasında da çok sağlam bir motivasyon kaynağı olmaktadır. Fit bir vücuda oturan elbiseyi taşımak ile bol bir kumaştan yapılan tshirtü giymek kişiye farklı hisler yaşatmaktadır. Bu yüzden psikolojinizin sağlıklı ve motivasyonunuzun her zaman kusursuz bir seviyede olabilmesi için kilonuza da gereken önemi vermede fayda vardır. Bu sebepten ötürü hemen hemen her bayan hayatlarının belirli bir döneminde kiloları ile problem yaşamış ve çeşitli yöntemlere başvurmuştur. Hangi yöntemi kullanıyor olursanız olun yaşam standardı haline getirmediğiniz zaman verilen kilolar belli bir süre sonra tekrardan geri gelebilmekte ve canınızı sıkabilmektedir. Bu makalemizde hayatınızda yapacağınız bir takım değişiklikler sayesinde yaşamınız boyunca nasıl sağlıklı bir şekilde kilo almadan yaşayabileceğinizi bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Genç kızlar için diyet listesi
Sodyum Diyeti Nedir Nasıl Yapılır
Diyetinizde İyot Alımının Artırılması
Su diyeti
Vejetaryen Beslenenler Hangi Besin Takviyesi Almalı
Bir Yılda 24 Kilo Zayıflamak Mümkün
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.