Diyet konusunda yapılan en büyük yanlışlardan birisi yalnızca yazın gelişini haber veren ilkbahar aylarında diyet programlarına başlanması ve şok diyetlerle zayıflanmaya çalışılmasıdır.

Oysa diyet programları özellikle bünyesi kilo almaya müsait kişiler için hayatları boyunca uygulanabilen düzenli programlar olduğu taktirde kişilerin yaşam süresini ve kalitesini arttırmaktadır.

Eğer yaza güzel bir vücutla girmek istiyorsanız, diyetinize sonbahar döneminden itibaren kararlı bir şekilde başlamalısınız. Ancak bu süreçte de oldukça dikkatli olmalısınız. Bir şok diyet uygulaması ardından kilolarınızı geri almak çok kolaydır ancak uzun sürece yayılan bir kış diyeti sayesinde kilo almanız daha zor olacak şekilde fazla kilolarınıza veda edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

En önemli kriter ise kış aylarında diyet yaparken sağlığınızın da korunmasıdır. Bu nedenle portakal diyeti, greyfurt diyeti ve elma diyeti gibi sağlıklı alternatifleri deneyebilir, şok elma diyetini bir hafta uyguladıktan sonra 3 hafta normal bir diyet programı ile devam ederek yaza kadar istediğiniz kiloya erişebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
kilo aldıran içecekler kilo aldırmayan içecekler
Egzersiz lastiği hareketleri
kış diyeti ile zayıflama
Adım adım zayıflama
Kilo verememe
Liposuction Yağ Alma Ameliyatı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.