Kışın Nasıl Kilo Verilir?

Kışın kilo almamak için ne yapmalıyız? Genellikle yaz aylarından çıktıktan sonra kışa girmeye hazırlanırken kişilerin gerek yaşamlarında gerekse metabolizmalarında bir takım değişimler meydana gelir. Çoğunlukla fiziksel hareketlerde bir azalma olduğu gibi boğazımızda bir artış meydana gelir ve daha çok yemek yemeye eğilim gösteririz. Özellikle bayanların yaz aylarında fit bir vücuda sahip olmak istemesinden dolayı yapmış olduğu diyetler kış aylarında etkisini kaybederek size bir kaç kilo olarak geri dönebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu durum için uzmanlar hem geçiş mevsiminde bağışıklık sistemimizin daha zayıf olmasından dolayı hemde metabolizma hızımızın yavaşlamasından dolayı kış aylarında kesinlikle bir beslenme programı hazırlamamız gerektiğini tavsiye etmektedirler. Bu makalemizde kış mevsimi için önemli beslenme önerilerini ve hazırlayacağınız beslenme programında dikkat etmeniz gereken noktaları bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
DOĞAL BİR İKSİR: ELMA SİRKESİ
Karpuz diyeti ile zayıflama
5 Faktör diyeti
Orgazm Diyeti
14 şubat sevgililer günü diyeti
Diyet Yaparken Arkadaşlarınıza Uymayın
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.