Kızlar

Kadınların sünneti, vaginanın(cinsel organ) üst dudağında horozibiği gibi kırmızı dilciklerden az bir miktar kesmek suretiyle gerçekleşmektedir. Bu gelenek Arabistan ülkesinde yaygındır. Hatta İslamiyet in yıllarında Medine şehrinde bir kadının kızları sünnet edildiğine şahit olan peygamber efendimiz o kadına” fazla derin kesme! Böyle yapman, hem kadın için daha çok zevk alma vesilesi, hem de kocası için daha hoştur” buyurduğu hadisi şeriflerde anlatılmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınların sünnet etme işi genellikle sıcak ülkelerde yapılmaktadır. Arap ülkelerinde ve özellikle Irak’ta bu gelenek halen devam etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Suda Doğum
Kolanın Zararları
Trigliserit ölçümü öncesinde nelere dikkat edilmelidir?
Akciğer Kanseri ve Kilo Kaybı İlişkisi
Kansızlık
Anüste Kaşıntı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.