KOLAY KİLO VERMENİN SIRLARIkolay kilo vermenin sırları

Birçok kişi kilo vermek için imkânsız diyetler denemiş ve imkânsız egzersizler yapmıştır. Amacınız sağlıklı olmak, fit ve ince görünmek ise işte size basit ipuçları:

  1. Şu anki diyetinizi gözden geçirin. Bir hafta boyunca yediklerinizi not edin. Ne yediniz? Nerde yediniz? Mutsuzken mi yediniz yoksa bir partideyken mi? Kendinize dürüst olun. Bir dilim mi kek yediniz iki dilim mi? Her şeyi dürüst bir şekilde not ederseniz neyi yanlış yaptığınızı görürsünüz ve daha doğru seçimler yaparsınız.
  2. Bir hafta sonra diyetinizi yeniden gözden geçirin.Yediklerinizi neden yediğinizi düşünün. TV izlerken sıkıldığınız için mi cips yediniz? Yoksa kendinizi meşgul etmek için mi? Bu gibi durumlarda şekersiz sakız çiğnemek gereksiz atıştırmalıkları engeller. Ayrıca bir rutin oluşturun ve her 4 saatte bir acıkmasanız bile yiyin. Öğün atlamayın çünkü daha sonra çok acıktığınızda aşırı yiyebilirsiniz.
  3. Sabah egzersizi yapın. Uyandığınızda egzersiz yapmak oldukça sağlıklı bir alışkanlıktır. Örneğin her sabah 10 tane mekik çekin. Uyanmanıza da yardımcı olacaktır. Güçlendiğinizde bu sayıyı artırabilirsiniz.
  4. Okuldan veya işten geldiğinizde 30 dakika koşun.Bunu haftanın iki günü yapabilirsiniz. Zaman geçtikçe koştuğunuz süreyi ve günü arttırın. Sonuç olarak haftanın her günü 45 dakika koşmak sizin için mükemmel olacaktır. Koşmaya başlamadan önce ve sonrasında 10 dakika yürüyün. Bu sizi esnetir. Bol su için ve müzik dinleyin. Koşarken veya yürürken müzik dinlemek kafanızı dağıtır ve ne kadar yorgun olduğunuzu unutturur.
  5. Gece yatmadan önce de 10 tane mekik çekin. Zamanla bu sayıyı artırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
işyeri diyeti
Ekmek Yiyerek Zayıflama
seda sayan zayıflama
SAĞLIKLI VE DOĞAL YOLLARLA KİLOLARINIZDAN KURTULUN
Konja Lean ile kilonuzu kontrol altında
Gold Slim 3in1 Kavitasyon Aleti şikayet yorumları
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.