Konja Lean, Konjac Kökü’nden üretilir.

Konja Lean, Asya’ya özgü, Çin ve Japonya’da yetişen bir bitki olan Konjac Kökü’nden üretilir. Konjac içerisinde bulunan bileşenlerden bazıları; yağ, karbonhidrat, kalsiyum, fosfor ve demirdir.

Bilimsel adı Amorphophallus Konjac.

Konja Lean’i ara vermeden her gün kullanın
Bu bir alışkanlığa dönüşmeli! Konja Lean’i her gün kullanmayı unutmamak çok önemlidir. Eğer bir kez unutursanız, bir sonraki yemeğinize mutlaka serpin. Nihayetinde Konja Lean bir alışkanlığa dönüşecektir.
Konja Lean Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Konja Lean’i yemeklerinizin üstüne eşit bir şekilde serpin. 30 gün sonra, sistemin 2. ayına geçin. Konja Lean’i sağlıklı besinler de dahil olmak üzere yediğiniz her şeyde kullanın.

Konja Lean ile Kullanılması Tavsiye Edilmeyen Yiyecekler

· Çorbalar
· Sulu yemekler

Mutlaka yeterli miktarda su tüketmeye dikkat edin!

Egzersiz Yapın

Her hareket vücut için iyidir. Ev işleri, araba yıkama, asansör yerine merdivenleri kullanma gibi günlük aktiviteler, birkaç kalori fazla yakmanıza yardımcı olur.

Konja Lean kutunuzdan çıkacak Egzersiz kitabının içeriğinde yer alan hareketler yeni başlayanlar ve spor salonuna gitmeye zaman bulamayanlar için evde yapılacak pratik hareketler içerir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
zayıflama iğneleri
Çikolata ile zayıflama kilo verme yöntemi
Bitki Çayları Özellikle Kışın Tüketilebilir
bacak inceltme hareketleri
zihin gücü ile zayıflama
Buharsız sauna ile zayıflama yöntemi
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.