KOŞU BANTLARININ ZAYIFLAMAYA ETKİSİ
Kilo vermenin ana fikri metabolizmaya gün içerisinde alınan kalori miktarından fazlasının yakılmasını sağlamaktır. Eğer gün içerisinde alınan kaloriler kadar metabolizma harcama yapamıyorsa bu birikime neden olacak ve fazla kilo olarak vücuda yüklenecektir.

Vücuda alınan kalorilerin yakılması için normal egzersizlerin yanında koşu bandı gibi araçların da kullanılması olumlu yönde etki edecektir. Kilo vermek isteyen kişinin ilk olarak kilo vermenin mantığını kavraması gerekmektedir.  Kilo vermenin mantığını kavrayan kişi aldığından fazla kaloriyi yakması gerektiğinin bilincinde olacağı için koşu bandı dahil bir çok aletten yararlanacaktır. Koşu bantları kalori yakmaya faydalı olduğu gibi özellikle bacak kaslarının da gelişmesi yönünde olumlu etki yapmaktadır. Hem bacak kaslarının çalıştırılması hem de ev ortamında dahi kullanım imkanın olması koşu bantlarının tercih edilmesini sağlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Koşu bantlarının bir diğer avantajı da dijital göstergelerinin ve buna bağlı olarak farklı tempolarının olmasıdır. Bu sayede kişi uzman vasıtasıyla yapabileceği bir çok şeyi kendi başına da yapabilmektedir. Kişi kendi bünyesine ve programına göre dijital gösterge vasıtasıyla seçeceği tempoya göre çalışmasını kolaya gerçekleştirecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Koşu Bantlarının Zayıflamaya Etkisi
Burkulmalarda İlk Yardım
Biceps (Pazu) Tendon Yaralanması
Diz Egzersizleri
Hangi Yaşta Hangi Spor Yapılır?
Egzersiz Kalp Hastalıklarına Karşı Nasıl Korur?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.