Sitede Arama Yapayım
Diğer Konulara Bakayım
Son Yayınlananlar Nelerdir?
Yorumları Okumak İsterim

Krema İçeren Kahvelerden Uzak Durun.

Özellikle kış mevsimine girmekte olduğumuz şu günlerde sıcak içecekler tüketerek içimizin ısınmasını sağlamamız sık yaptığımız şeyler arasındadır. Fakat tıpkı yemeklerde gösterdiğimiz hassasiyeti tükettiğimiz içeceklerde de göstermemiz gerekmektedir. Kahve içeceğimiz zaman mutlaka sade kahve tüketmeliyiz. Üzerine çeşitli tatlandırıcılar veya aromalar ilave edildikçe kahvenin içerdiği kalori miktarı da artmaktadır. Hatta bazı kahvelerde bu miktar 500 kalorinin üzerine bile çıkabilmektedir. Uzmanlara göre diyet yapan kişilerin öğlen öğünü için ortalama almaları gereken bu kalori miktarı tek bir kahve ile bile geçilebilmektedir. Bu nedenle mutlaka içeceğimiz şeylere bile çok dikkat etmeli ve eğer mümkünse mutlaka içeceğimiz içecekleri sade şekliyle tüketmeliyiz.

Sponsorlu Bağlantılar


KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Bir Diyet Nasıl Devam Ettirilmeli
isveç diyeti
kış diyeti
Kendi Diyetinizi Kendiniz Hazırlayın
Dash Diyeti
Ne Kadar Az Kalori Alırsanız O Kadar Fazla Zayıflarsınız
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.