Küçük Göbek Nedir? Nasıl Eritilir?

Küçük göbek daha çok “Kariyer de yaparım çocuk da” düşüncesinde olan bayanlarda görülür. Bu yaşam anlayışı nedeniyle genellikle rutin bir hayata sahip olan bu kişiler günlük olarak aynı yiyecekleri tüketmeye meyillidir. Fakat bu belli bir süreden sonra tek tip beslenmeye neden olarak kişinin kilo almasına sebep olmaktadır. Küçük göbeğe sahip olan bayanlar diğer göbek çeşitlerine göre kısmen daha şanslıdırlar çünkü göbeğin çok fazla büyük olmaması estetik açıdan kötü bir görüntü yaratmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu göbeği eritmek isteyen kişiler günlük beslenme programlarında mutlaka lif bakımından zengin besinleri tüketmelidirler. Ayrıca akşam yemeklerini mümkün olduğunca hafif yiyerek sindirim sistemlerinin düzgün bir şekilde çalışmasına yardımcı olabilirler. Küçük göbeğe sahip olan bayanlar günlük olarak düzenli bir şekilde mekik çekerek ve bol su tüketerek bu göbekten rahatlıkla kurtulabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
zayıflatan yiyecekler
Fx15 şikayetleri ve kullanan kullanıcı yorumları
kilo almanın nedenleri
Zayıflarken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Zayıflama yüzüğü
Çıtırdatma teknoloji ile zayıflama yöntemi
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.