Bel kemiğinin (insan iskeletinin ) en sonunda bulunan kemiğe, “kuyruk sokumu denir, aşağıdan en sonunda olduğu için, insanın yarılışı buradan başlamıştır. Hatta insan öldüğünde tüm bedeni çürümesi halinde bu kuyruk sokumu dediğimiz madde çürümez, tekrar diriliş gününde de buradan yaratılır.

Yüce Allah kıyamet günü ölüleri diriltmek istediği zaman gökten bir su “hayat Suyu” yağdıracak ve bu sayede ölüler, bitkilerin yerden fışkırıp çıktığı gibi, kabirlerinden çıkacaklardır. İşte bu su, kuyruk sokumunda yok olmaya o özü aşılamış olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Rüya Nedir? Nasıl Rüya Görürüz?
Zehirlenme
Kozmetik Ürünler Ne Kadar Sağlıklı
Zigot
Göz Bebeği Büyümesi Neden Olur
Dirsek Kararması Nasıl Geçer?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.