Son birkaç yılda ünlüler ile popüler hale gelen lahana diyeti ile yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Lahana diyetinin daha çok şok diyetleri ile benzer yanları bulunması, diyetin uzun süre uygulanmaması gerektiğini gösteriyor. Lahana diyeti ile yağların daha hızlı ve kolay bir şekilde yakılması mümkün. Ancak uzmanlar uzun süreli lahana diyeti uygulamasının sağlıksız ve dengesiz beslenme alışkanlığı nedeniyle zararlı olduğunu düşünüyor.

Lahana diyetinin düzenli olarak bir hafta süreyle uygulanması ortalama 2-3 kilo zayıflamayı sağlıyor. Ancak lahana diyetinin uygulanması sırasında kesinlikle alkol ürünlerinden uzak durmanız tavsiye ediliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Alkol kullanımının diyet uygulamasından önce bırakılması gerekiyor. Ve şunu da lütfen unutmayınız. Diyet listeleri kişiye özel hazırlanmaktadır. Her kişinin metabolizması ve vücut yapısı farklı olduğu için uygulamış olduğunuz diyetlerin yan etkileri ya da zararlı yanları bulunabilir. Fakat birçok kişinin ortak görüşü aralıksız 1 haftalık uygulama sonrasında daha pozitif bir yapıya sahip olacağınız yönünde.

Lahana diyetinin en önemli içeriği ise, taze sebzelerden oluşuyor olmasıdır. Lahana diyetinde olmazsa olmazlar arasında, havuç, taze fasulye, yeşil soğan, biber, maydanoz ve tabii ki lahana bulunmakta. Lahana diyetinin uzun süre uygulanması tavsiye edilmiyor olsa da, formunu korumak isteyenler doktor kontrolünde deneyebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
akşam yemek yememek zayıflatırmı
20 kilo verdiren diyet
Orgazm Diyeti
Ramazan diyeti ender saraç
Hazır Dondurmalardan Uzak Durun
Yağı Azaltılmış Olan Yiyecekler Sağlıklıdır
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.