Lastik Göbek Nedir? Nasıl Eritilir?

Lastik göbek şeklinde kategorilendirilmiş göbek şekli genellikle dengesiz ve yağlı gıdaların sık tüketilmesinden dolayı meydana gelen bir türdür ve diğer şekillere göre inceltilmesi daha basittir.

Günlük olarak fiziksel aktivite gerçekleştiremeyen, masa başı tabir edilen işlerde çalışan kişilerin çok şeker ve yağ içeren besinleri tüketmesinden dolayı meydana gelen bu göbeği eritmek için eğer alkol kullanıyorsanız mutlaka alkolü kesin veya minimum seviyede tüketmeye özen gösterin.

Sponsorlu Bağlantılar

Alkollerin hemen hemen hepsinde bulunan yüksek şeker yüzünden mide hacmini genişlettiğini unutmayın. Yaklaşık 15 günlük bir zaman diliminde alkol almadıktan sonra yavaş yavaş daha sağlıklı besinler tüketerek günlük olarak egzersiz yapmaya çalışın. Özellikle ara öğünlerde abur cubur yiyeceklerden ve aşırı yağlı yemeklerden uzak durun.

Oluşturduğunuz beslenme programlarında daha çok balık, et, sebze ve yumurta gibi besinlere ağırlık vermeye çalışın. Gerekirse herkesin alışkın olduğu kahvaltılıklar dışında bile ızgara tavuk ve yanında haşlanmış sebzeler tüketebilirsiniz.

Akşamları yatmadan bir saat önce acıktığınız durumlarda bisküvi, kraker gibi atıştırmalıklar yerine meyveleri tercih edin. Bu tür göbekleri eritmek için ise en faydalı egzersiz türü günlük olarak yapacağınız tempolu yürüyüştür. Ayrıca yoga yapmaya başlayarak daha uzun vade de bu göbekten kurtulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
acıktırmayan yiyecekler
Araştırma: Havuç Sperm Performansını Artırıyor
Etkili Bir Diyet Nasıl Olmalıdır
Yeşil biberin faydaları nelerdir
Şişkinliğin sebepleri
Sağlıklı Beslenme Programı Nasıl Olmalıdır
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.