LAZER EPİLASYON FİYATLARILazer Epilasyon Fiyatlandırması

Lazer epilasyon fiyatları ülkeden ülkeye, şehirden şehire değişmektedir. Aradaki ücret farklarına çok fazla takılmadan tanınan ve önerilen bir yere gidin. Belki daha fazla paranız gidecek ama muhtemelen daha az sorunla karşılaşacaksınız. Bu işi daha az maliyetle yapan yerler genellikle daha az deneyime sahip olan yerlerdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Değişken olan bir diğer nitelik ise lazer epilasyonun uygulanacağı alanlardır. Erkekler için yanak ve boyun bölgesinin yanı sıra bayanlarda dudak ve yüz bölgesi gibi alanlarda fiyat, daha yaygın uygulamalara göre daha uygun olabilir. Bir diğer etken ise vücudunuzdaki tüylerin inatçılığıdır. Herkese göre dedeğişebilen bu durum, kılların ısrarla kalmak istemeleri durumunda seans uzamasına neden olabilmektedir. Bu çerçevede artan seans sayısı da size mal olacak fiyatı değiştirebilecektir.  

lazer epilasyon fiyatlariYine de merakınızı giderebilecek nitelikte olabilmesi yönünden bir tablo sağlamayı uygun gördük. Yukarıda da ifade edildiği gibi bu değerler şehirden şehire, kullanılan makinenın kalitesi, işçilik, seans sayısına bağlı olarak değişebilir. Daha canlı bir örnek verirsek, bir erkek olarak sadece yanak ve boyun bölgesinin 5 seans ve 200 tl gibi bir rakama yaptırılabileceğini söyleyebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
  Sağlık

  iyi günler
  benim size bir sorum olacaktı
  cevaplarsanız sevinirim.
  benim alnım aileden gelen ırsiyet yüzünden dar.
  çok dar bir alnım var.
  bunu lazer epilasyonla normal bir duruma getirebilir miyiz.nasıl bir tedavi uygulayabiliriz.
  şu anda baba tarafında saçı dökülen yok.alın darlığıda anneden geliyor.şimdiden teşekkürler.

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Lazer Epilasyon Fiyatlandırması
Lazer-Epilasyon Öncesi Ve Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Maske, Bakım
Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer?
Dekolte Bölgesi Sivilcelerine Son Verin
Bir Meme Estetiğinden Sonra …
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.