Lazer Liposuction Yöntemi ile Yağ Aldırma

Lazer Liposuction Yöntemi Nedir?

Lazer Liposuction yöntemi kişilerin memnun olmadığı vücut bölgelerinde düzeltilme veya aşırı yağ bulunan bölgelerde fazla yağın alındığı ve oldukça faydalı olduğu için sık kullanılan bir zayıflama yöntemidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Liposuction Yöntemi Nasıl Uygulanır?

Bu tedavi yönteminde özel bir lazer teknolojisi ile yakılmak istenen yağ hücreleri lipoliz uygulanarak yağ tabakasının eritilmesi şeklinde uygulanır. Bunun dışında verilen enerji sayesinde deri altında bulunan kollagen yapının artması tetiklenir ve bununla birlikte sarkmış olan deri hem sıkı hem de pürüzsüz bir görünüm kazanmış olur.

Lazer Liposuction Yöntemi Hangi Bölgelere Uygulanır?

Bu zayıflama yöntemi kadınların çoğunlukla şikayetçi oldukları kalça, karın, iç ve dış uyluk, bel çevresi ve kol gibi bölgelere kolaylıkla yapılabilir. Erkek hastalarda ise bu yöntem çoğunlukla jinekomasti, gıdı ve koltukaltı ile ilgili cerrahi operasyonlarda kullanılmaktadır. Erkeklerde de vücudun olduğundan daha kaslı ve şekilli görünmesi için fazla yağlar alınarak sağlıklı ve fit bir görünüm elde edilebilir. Normal liposuction yönteminden farklı olarak derinin altında bulunan kollegen yapıyı güçlendirdiği için operasyonun ardından deride herhangi bir sarkma ve çatlama meydana gelmemektedir. Ayrıca şişlik ve morarma gibi yan etkileride oldukça sınırlı bir süre gerçekleştiği için lazer liposuction yaptıran kişiler gündelik yaşamlarında çok kısa bir sürede geri dönebilmektedirler.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Yağ yakma kürü
Diyet Soda Kilo Aldırır Mı?
Kilo Verme İle İlgili Yanlış Bilinen Gerçekler
Karın Nasıl Eritilir
Karın Çevresindeki Yağlar Nasıl Eritilir
Boyun Yağları Nasıl Eritilir
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.