Lazer Lipolizde sonuçlar alanın genişliğine ve yağ miktarına bağlı olarak 2-5 ay arasında ortaya çıkar. Bu nedenle bu dönemde hastaların lenfatik drenajı sağlayan ve ödemi azaltan bir soft masaj uygulaması sonuçları daha da mükemmelleştirecektir. Ayrıca Lazer Lipoliz etkili, az invaziv, kanamayı önleyen(hemostatik), kısa sürede iyileşmeye olanak veren ve bandajlama süresinin çok kısa olduğu bir vücut şekillendirme prosedürüdür. Operasyon klinikte gerçekleştirilebilir. Bu hastanede gün geçirmek istemeyen hastalar için teşvik edici bir imkandır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha geniş için bilgi için videomuzu izleyebilir lipoliz hakkında şikayet ve yorum için aşağıfaki formu kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Östrojen ve Zayıflama
kalori yakmanın 20 yolu
Zayıflamak İsteyenlere Tavsiyeler
Yulaf Kepeği ve Dukan Diyeti
Oroblu incelten ince gösteren çorap
5 adımda zayıflama
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.