EN SON MAKYAJ TÜYOLARI
Makyaj yaparken bu küçük tüyoları kullanarak çok daha etkili sonuçlar edinebilirsiniz. Saatlerce uğraşmak yok. Pahalı pahalı malzemeler almak yok. Mevcut malzemelerinizi kullanırken bu küçük detaylara kulak vermeniz yeterli.

MAKYAJIN İLK ŞARTI: Makyaja güzel bir zemin hazırlamak..
Hiç çamur dolu bir yolda güzel güzel yürüyebilir misiniz? Güzel bir yüz zemini oluşturmadan çekici makyaj yapmanız da böyle imkansızdır. Silikon içeren makyaj bazlar, derimizin gözeneklerinin içine dolarak pigmentlerin yüzeyde kalmasını sağlayacaktır. Bu bazları cildinize uygulayıp üç dakika bekleyiniz. Böylece ürünün cilde iyice yerleşmesini sağlayın. Sonra da kadifemsi fondöteni sürün ve gözenekleri genişletmeden harika bir tene ulaşın. Zemin hazır. Şimdi rötuşlar..

Sponsorlu Bağlantılar

ELMACIK KEMİKLERİNİ BELİRGİNLEŞTİRMEK İÇİN
Işıltılı vanilya tonu krem allığı ile çikilota tonu krem allığı beraber kullanın. Kahverengini kulaktan dudaklara doğru, elmacık kemiklerinizin tam altına sürün ve dağıtın. Koyu renk, ışığı emecektir, bu bölge üst kısma göre daha derin görünecektir. Böylece elmacık kemikleriniz kalemle çizilmiş gibi görünür. Kemikli kısma da ışıltılı olan allığı uygulayın. Koyu renkte olan alt kısımla derinlik farkı artacak ve elmacık kemiklerinizin daha çıkık görünmesini sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

DOLGUN DUDAKLAR Dudaklar konusunda temel ilkemiz şudur: “Dudaklar ne kadar parlaksa, o kadar büyük ve kalın görünürler!” Ama bir noktaya dikkat: Seçtiğiniz ruj rengi ten renginizle ve kıyafetlerinizle barışık olmalı. Rujunuzu dudak kalemiyle, dudak hattınızı çok az geçecek şekilde çerçeveleyin. Dudak kalemimizin ucu sivri, rujumuzun ucu toparlak olmalı. Üst dudağınızın ortadaki birleşim yerini bir M harfine dönüştürmek yerine, en üst noktaları birbiriyle birleştirip içini dudak kalemi ile doldurun.

KİRPİKLERİ SÜSLEMEDE SON TREND: Çabuk kuruyan maskarayı birkaç kat uygulamak:

Çabuk kuruyan bir maskara seçin. İlkinde hafif bir kat sürün. Her defasında uygulama miktarını birazcık artırarak dört kat uygulayın. Her kat arasında 20-30 saniye bekleyin.Maskaranın her katta kirpiklerinize oturması lazım. Dördüncü kat sonunda kirpikleriniz uzun ve dolgun bir görünüme sahip olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Selülite Çözüm
Sivilce Tedavisi
Karın Estetiği
Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Maske, Bakım
Yara izleri
Kıl Dökülmesi
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.