mamilan göğüs kremiMAMİLAN GÖĞÜS KREMİ 30 GR

30 gr olan ticari ambalajında satılan mamilan göğüs kremi içeriğindeki Lanolin sayesinde etkisini göstermektedir. Lanolin etken maddesinin koyunlardaki yağ bezelerinden elde edilir. Aslında bu etken madde koyunlarda yağ bezelerinden salgılanır ve deriden dışarıda koyunyünü ve dış deri gibi koyunun hayati yapılarını korur.

Bu etken madde insan cildinde ne gibi bir etkiye sahiptir?
Bazı cilt yapıları daha fazla olmak kaydıyla hemen hemen her tür cilt çeşidi yapısında barındırdıkları nemi kaybetme eğilimindedirler. Mamilan Krem bu nem kayıplarını önlemekte bire birdir. Oldukça doğal olarak üretilen mamilan ürünü özellikle göğüs bölgesi için tasarlanmıştır. Hamilelikten birkaç hafta önce kullanılmaya başlanan bu ürün ipeksi krem yapısı sayesinde çok hassas göğüslerde bile herhangi bir acıya neden olmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Mamilan göğüs kremini emzirirken de gönül rahatlığıyla kullanılabilirsiniz. Çünkü doğal yapısı insan vücudunda biriken hiç bir etken madde ihtiva etmez. Hatta önceden mamilan göğüs kremi kullanmış olsanız bile meme başlarınızı silmeden de bebeğinizi emzirebilirsiniz. Zira hızlıca emişmiş olan mamilan krem bebeğinize hiçbir zarar vermeyecektir.

mamilan kremMamilan göğüs kremini sadece meme başlarında değil ayrıca

Sponsorlu Bağlantılar

  • Karın bölgesinde,
  •  Kuruyan çatlayan dudaklarda,
  •  Ellerde,
  • Ayak ve ayak topuklarında,
  • Yada cildinizin herhangi bir yerinde de kullanabilirsiniz.

Mamilan® cilt üzerinde nasıl çalışır?
Mamilan®, cilt yüzeyine uygulandığında stratum corneum’dan (üst derinin en sert kısmı) stratum granulosum’a (tanecikli katman) doğru iyice emilir. Mamilan®’ın büyük bir kısmı intraselüler kısımda depolanır. Sonuç olarak, uygulamadan sonra bir saat içinde ciltteki sertliği %40 oranında azaltır.

mamilan göğüs kremiMamilan® cilt üzerinde neden çok etkilidir?
İnsan derisinde bir tür doğal katman oluşturan mamilan göğüs kremi nemin buralarda hapsolmasına ve cildin nemini çabucak kaybetmemesine neden olur. Bu durum cilde muhteşem bir esneklik sağlarki cildin kazanacağı esneklik onun kuruyup çatlamasını veya deforme olmasını engelleyecektir.

Parfüm ve şeker içermez, cilde zarar vermez. 
Mamilan Göğüs Kremi kesinlikle yabancı maddeler ihtiva etmez. Bundan dolayı da oldukça doğal bir üründür. Diğer bir çok ürün gibi parfüm, şeker ve şeker yan ürünleri de içermeyen mamilan göğüs kremi gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Bebekler ve Çocuklarda Göz Sağlığı
Gebelikte Röntgen Çektirme
Emzirme Döneminde İlaç
Bilek Ağrısı
Çocuk Hakları Sözleşmesi
Bebeklerde Kulak Ağrısı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.