Doktor İbrahim Saraçoğlu maydanoz kürü ile birlikte sağlıklı bir şekilde kilo verebileceğinizi açıkladı. Fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz ve rejimlerden artık sıkıldıysanız maydanoz kürünü deneyebilirsiniz.

Maydanozun zayıflatıcı etkisi bir yana göz sağlığı ve cilt sağlığı için çok önemli bir sebze olarak bilinmektedir. Yapılan araştırmalara göre kişilerin haftada 3-4 kez maydanoz tüketmesi sağlıklı yaşam sırları arasında yer alıyor.

Maydanoz kürü nasıl yapılır:
Maydanoz kürünü yapmak için gerekli olan malzemeler: Maydanoz ve limon başka bir malzemeye gerek yoktur. Bir bağ maydanozu ezin ve üzerine taze 1 adet limonun suyunu sıkınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Kahvaltılara başlamadan önce bu yaptığımız kürü yiyoruz. 18 gün bu küre aralıksız her sabah devam ediyoruz. 18 günün sonunda 8 gün ara vererek tekrar 18 günlük bir kür uygulamasına girebilirsiniz.

Maydanoz suyu ile zayıflama makalemizi okudunuz mu: Zayıflamak için bu kürü spor ile desteklemenizi ediyetisyen.net olarak öneriyoruz. Zayıflamak için maydanoz kürünün faydalarından yararlanabilirsiniz. Diyet yapmadan önce mutlaka uzman doktorlara danışınız. Sağlıklı zayıflamalar.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kış Günleri Kiloları da Örter
Limon Suyu İle Kilo Vermek Mümkün Mü
Zayıflama suyu işe yarıyor mu
şifalı otlarla zayıflama
Zayıflama yüzüğü
30 Günde Bacak Zayıflatma
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.