Mehmet Öz’ün Diyet Tavsiyeleri

Bazı kişiler diyet yapmaya başladıktan sonra kilo aldıklarından yakınırlar ve genellikle bunun nedenini basit bir tesadüfe bağlarlar. Fakat yanlışlar içeren bir takım diyetler veya kişinin metabolizmasına ters etkiye neden olan bir takım beslenme programları bu durumun temel nedeni olabilmektedir. Dr. Mehmet Öz bu konunun altını çizerek, istediğiniz kiloya ulaşmanız için bazı durumlarda günlük yaşantınızda yaptığınız fakat artık bırakmanız gereken bir takım maddeleri sıralıyor. Bu makalemizde genellikle toplumun doğru olarak bildiği fakat Dr. Mehmet Öz tarafından yanlış yapılan ve genellikle bunun neticesinde fazla kilo alınan durumları bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
7 günde 3 5 kilo
Beyonce Diyeti
Güvenli Şekilde Nasıl Kilo Verilir
Ender Saraç Lahana Çorbası Diyeti
DETOKS İLE ZAYIFLAMA
Paleo Diyeti Nasıl Yapılır
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.