Erkek ile kadının cinsi münasebeti soncu şehvetle dışarı çıkan sıvı maddeye meni denir. Erkeğin penisinden çıkarken penisi hareket ettirir, kuvvetle çıkar ve çıkmasından sonra da kişiye yorgunluk gelir. Kadının ki ise çıkarken cinsel organını hareket (kasılma) meydana getirir.

Meninin özellikleri;

Erkeğin menisi kalın ve beyaz, kadının ki ise ince ve sarıdır. Yaş iken çiçek veya hamur kokusuna benzer, kurduğu zaman ise yumurta kokusu gibi kokar, şehvetle ve süratlice çıkar, çıkarken zevk ve lezzet verir.

Sponsorlu Bağlantılar

Meni, bütün organlardan süzülerek gelir. Bu sebeple sağlıklı kişinin çocuğu da sağlıklı, hastalıklı kişinin çocuğu da hastalıklı olur. Cinsi münasebet zamanında zevk ve lezzet alan cinsel organ, sadece cinsel organ olmayıp, vücuttaki bütün organlar bu zevk ve lezzete ortak olurlar.

Nitekim Allah C.C. kuranı kerimde şöyle buyurmaktadır. “ insan neden yaratıldığına dikkatlice bir baksın, şehvetle dışa atılan koyu bir sudan (meniden) yaratılmıştır. O su, bel kemikleri ile göğüs kemikleri arasından çıkar. İşte başlangıçta bu şekilde yaratılan insanı, Allah tekrar yaratıp geri getirmeye, dirilmeye elbette ki kadirdir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Burun Tıkanıklığı Hızlıca Nasıl Geçer
Doğmacık Hastalıklar
Gülmenin Faydaları
Trakeostomi Nedir? Nasıl Yapılır?
Doğal afetlerin insanların ruh sağlığına etkileri
Kemik İliği ve Kemik İliği Nakli
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.