Kansere karşı koruyucu özelliğinin yanı sıra nar; şekeri ve hormonları dengeleyen, alerji ve enfeksiyonları önleyen, yaraları iyileştirici ve tokluk hissi veren bir meyvedir. Bu özellikleri sayesinde her mevsim ve kolayca tüketilmesi adına nar doğal yöntemlerle ve kapsüller halinde sizin kullanımınıza sunuldu. Özellikle karın bölgesinde ki yağların yakılmasında oldukça etkili olduğu belirlenen narın bir diğer dikkat çekici özelliği ise; polifenol adı verilen ve E vitamininden 20 kat daha güçlü olan bir maddenin içinde bulunmasıdır. Sağlığınıza katkısı saymakla bitmeyecek bu değerli meyve şimdi kapsüllerde sizlerin keşfini bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Nar Zayıflama Hapı

Nar hapını tercih ederken güvenilir bir marka olmasına özen gösterin. Nar kapsülleri ayrıca hamile veya emziren bayanlara, herhangi bir ilaç tedavisi görenlere ve alerjik reaksiyonlara yatkınlık gösterenlere tavsiye edilmiyor. Tamamen bitkisel bir gıda takviyesi olan nar hapı bir tedavi olarak uygulanamaz.

Nar Hapı Nasıl Kullanılıyor?

Günde iki kez yemeklerden yarım saat kadar önce aç karnına birer kapsül şeklinde kullanılması önerilen nar hapı kapsülleri vücudunuzun gerekli glikoz ve şeker ihtiyacını da karşılamakta yeterlidir. Narda yoğun miktarda bulunan antioksidanlar sayesinde vücudunuzda herhangi bir dirençsizlik hissetmeniz de olanaksız. Gençlik iksiri olarak bilinen nar artık incecik ve sağlıklı bedenlerinizin mimarı olarak ta anılmaya başlayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Egzersiz Yapmadan Kalori Yakmak
Metabolizma Hızını Artırmanın Yolları
Zayıflama dansı
Zayıflama yüzüğü
Aç Kalmadan Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri
Kilo vermeyi hızlandırma
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.