Narenciye ürünler ülkemizin yer ilinde yetiştirilmektedir. Besin değeri ve sağlımızın için çok önemli ürünlerden birisidir. Genellikle kış aylarında narenciye ürünlerini çok tüketiriz. Şimdi bu ürünlerin sağlımızın için ne kadar değerli olduğuna bakalım beraber arkadaşlar.

Narenciye ürünleri yoğun C vitamini depoları olmaları sayesinde, kış aylarında zayıflamak isteyenler için oldukça mantıklı seçimler olacaktır. Özellikle Mersin ve çevresi gibi narenciye ürünlerinin son derece çok olduğu bölgelerde bu diyeti yapmak hem çok uygun maliyetli hem de kolay olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Narenciye diyetinde temel karın doyurma besinleriniz salatalar , greyfurt ve portakal üzerine şekillenmektedir. Sabahları aç karna içeceğiniz iki bardak greyfurt ve portakal suyu karışımı ve yapacağınız son derece hafif kahvaltı ile yorucu gün esnasında size saldıracak grip virüslerine karşı adeta bir vitamin duvarı örerek başlanan bu diyet hem kolay yapılması hem de ucuz olmasıyla büyük ilgi görmektedir.

Öğle menüsünde size eşlik eden bol limonlu salata ve lezzetli bir sebze yemeğinin ardından sıra geliyor gün içi meyvelerinize. Öğle yemeğinin ardından iki mandalina ve bir portakal ile, c vitamini duvarınızdaki eksilmelere katkıda bulunmalısınız. Çünkü C vitamini hiçbir şekilde vücutta depolanmamakta ve idrar yolu ile vücudun dışına atılmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Diyeti Süreklilik İçerisinde Uygulamak Önemlidir
Dondurmanın Faydaları
Makarna diyeti
ünlülere kilo verdiren diyet
Göbek eritme diyeti
Aç kalmadan diyet yapmanın sırları
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.