Televizyonda gördüğünüz nestle nestif 14 gün programını merak ediyorsanız, size programın sırrını açıklayalım. Nestle, Ramazanda aldığı kiloları vermekte zorlananlar ve formunu kaybedenler için 14 günlük bir diyet programı öneriyor. oldukça basit bu programda en büyük yardımcınız tabii ki Nestle Nesfit ürünleri.

Nestle Nesfit 14 Gün Programı ile Zayıflama

www.nesfit14gun.com adresini ziyaret edecek olanlar, öyle ahım şahım bir 14 günlük dolu dolu diyet programıyla karşılacaklarını sanmasınlar. Oldukça kolay bir diyet programları var. Olayı kısaca şöyle özetleyebiliriz: Sabah kahvaltısı için bir sınırlama mevcut. Öğle veya akşam yemeklerinden birini ise istediğinizi gibi, aşırıya kaçmadan tüketebilirsiniz. Diğer öğünü ise nesfit ile tamamlayacaksınız. Bkz: Nesfit karın eritme egzersizleri

Sponsorlu Bağlantılar

Örnek bir gün programı:

Kahvaltı: Yarım yağlı veya yağsız süt içine atacağınız nesfit esas yiyeceğiniz. Nesfiti hazırlarken bir kaseye 5 kaşık Nesfit, yarım bardak yağsız süt ekleyebilirsiniz. Yanında bir meyve, bir çay yada kahve içebilirsiniz.

Öğle Yemeği: size kalmış. Ama 4 temel besin grubundan besinleri içeren bir menü tavsiye ediliyor. Yağsız veya az yağlı yoğurt, tam tahıllı ekmek, tam tahıllı makarna veya bulgur, ızgara et-tavuk veya balık, salata veya sebze çorbası ile et- tahıl- sebze ve süt ürünlerini tüketmiş olursunuz.

Akşam yemeği: Bir kase Nesfit ( yarım yağlı yada yağsız süt ile hazırlanmış), yanında sebze

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Akşam 8'den Yatana Kadar Yemek Yenmez
Su İçerek Kilo Verme
Şeker Hastaları İçin Özel Diyet Programı
Seray Sever diyeti
akşam yemek yememek zayıflatırmı
Zayıflamak mı İstiyorsunuz Bu Yazı Sizlere
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.