Nöropatik Ağrı Nedir?

Nöropatik ağrılar, beyin ya da omurilik bölgesinde meydana gelmiş bir deformasyonun ardından öncelikle bacak ve ayak bölgesinde kendisini gösteren şiddetli ağrılardır. Vücudumuzda bir çok hassas sinir bulunmaktadır. Bu sinirlerin merkez bölgesinde ya da etrafında oluşmuş olan hasar neticesinde meydana gelen ağrılara nöropatik ağrılar denilmektedir. Çoğunlukla bu ağrılar vücut kaslarında zorlanma, kırık-çıkık durumu ve özellikle yağmurlu havalarda kendisini gösteren romatizmal rahatsızlıklar sonucunda belirgin bir duruma gelmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Akciğer Enfeksiyonu
Bel Ağrısı Nedir? Belde Ağrı
Bacak Ağrısı Nedenleri Nelerdir?
Zatürre Belirtileri
Nöropatik Ağrı Nedir?
İdrarda Kan Gelmesinin, Görülmesinin Nedenleri
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.