Nöropatik Ağrı Tedavisi Nasıl Yapılır?

Nöropatik ağrılar, sinir hasarının yeni başladığı dönemde eğer tedavi edilmeye başlanmışsa başarılı ve basit bir şekilde tedavi edilebilen bir rahatsızlıktır. Fakat daha ilerlemiş olan evrelerde tedavisi biraz daha güçleşen, daha uzun süren bir durum alır. Günümüzde uzun dönemde olsa bunun tedavi edilebileceği tedavi yöntemleri mevcuttur. Bir nöropatik ağrının ilk tedavisi medikal dediğimiz ilaç tedavisiyle başlar. Bunlara zamanla; fizik tedaviler, sinir blokları, nöropatik bloklar, radyofrekans tedavileri eşlik edebilir. En son olarak cerrahi teknikler devreye sokulabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Dizlerimden Aşağısı Sızlıyor
BOYUN LENF BEZLERİNDE ŞİŞME
Mide Üşütmesi
Prostattan Korunmak için bunları yapın
Cinsel Organ Sivilceleri Nasıl Önlenir?
Kıl Dönmesinin Belirtileri Nelerdir?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.