Nöropatik Ağrıların Belirtileri Nelerdir?

Kişinin nöropatik ağrısı bulunuyorsa özellikle bu durumdan sosyal yaşamı, psikolojisi, duyguları ve fiziksel görünümü etkilenmektedir. Sürekli şiddetli ve geçmeyen bir şekilde seyreden ağrılar neticesinde, uyku düzeninde bozukluk, sosyal hayattan soğuma, aşırı sinirlilik durumu ve depresyon bulgularının tetiklenmesine neden olabilir. Ağrıların şiddeti bünyeden bünyeye değişmekle beraber her kişide farklı zaman diliminde meydana gelebilmektedir. Bazı zamanlarda ağrıya acil bir şekilde müdahale gerektiren durumlar söz konusudur. Bu gibi durumlarda kişi ağrı nedeniyle işe gidemez hatta ağrıların yakıcı özelliği olduğundan dolayı üzerine bir şey giyemez duruma gelmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Otizm Tedavisi
Kanlı İshal İle Ortaya Çıkan Belirtiler Nelerdir?
Yüksek Tansiyon Belirtileri
SOĞUK ALGINLIĞI TEDAVİSİ NASIL YAPILIR?
Gastrit
Kekemelik ve Tedavisi
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.