Nutfe: az veya çok saf, hulasa, öz suya; bir damla suya; kova veya bir kabın suyu boşaldıktan sonra içinde kalan az bir miktar suya; ve meniye “Nutfe”>nutfe” denilmektedir.

Erkeğin meni”>menisinden az bir miktarın kadının menisinden az bir miktarla birleşerek onu aşılayan kısmın (sperma) adıdır.

Erkeğin menisinden pek az bir miktarının, kadının menisinden yine pek az bir miktarı aşılayan kısma “nutfe” denilmektedir. Kadın ve erkeğin cinsel birleşmesi neticesinde kadının hamile olma olayına da denir.

Sponsorlu Bağlantılar

Her Nutfe menidir, fakat her meni nutfe değildir. Zira her meniden çocuk olmaz. Günümüzde bu bilim çok gelişmiş olup; çocuğu olmayanlar tüp bebek yöntemi ile gayet basit bir şekilde çocuk sahibi olabiliyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Zemzem
Zoofili
Öksürükle Kan Gelmesi Nedeni
MİDE ASİTLİĞİNE NE İYİ GELİR?
Öksürük
Saç biti
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.