7 Günde Tamamen Sigara Bağımlılığından Kurtulun!!

Klinik Deneylerde %98 Oranında Başarısı Kanıtlanmıştır. Yrd. Doç. Dr. Ömer Coşkun Tarafından Formüle Edilmiştir. Tamamen Bitkisel İçeriklidir Ve Hiç Bir Yan Etkisi Yoktur.

Aşağıdaki Ürün Yard. Doç. Dr. Ömer Coşkun Tarafından Formüle Edilmiştir ve ISO Kalite Belgeli Coşkun Tıp Tesislerinde Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Onayı İle Üretilmektedir.

NICDUR – SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN BİTKİSEL ÇİĞNEME TABLETİ

Sponsorlu Bağlantılar

Sigaranın bırakılmasında yüzde 98 etkilidir. Hiç bir yan etkisi yoktur. Sigara içmeden hemen önce dil üstüne alınan tablet hafif çiğnenir. Üstüne içilen sigaradan hiç bir tat alınmaz. Vücutta nikotinin yerine geçen doğal bir madde, fiziksel ve psikolojik olan sigara bağımlılığını ortadan kaldırır.

Tükürük bezlerinden emilen aktif bileşen, kan beyin bariyerini geçerek etki gösterir. İlk gün en fazla 15 tablete ihtiyaç duyulur. İkinci gün daha az, diğer günler çok daha az ve yedinci gün ancak 1-2 tablet gerekir. Sekizinci gün nikotin bağımlılığı tamamen ortadan kalkacaktır. Ancak kişinin sigara bırakmak istemesi ve tabletleri düzenli kullanması gereklidir.

Herhangi bir ilaçla etkileşimi gözlenmemiştir. İlaç kullanan insanlar da sigarator tableti güvenle kullanabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Toksik Epidermal Nekroliz
Akut Böbrek Yetmezliği
Zor Yutkunma Nedenleri
Geniz Akıntısı-Post Nazal Akıntı
Kalp Aritmi Tedavisi ve Kullanılan İlaçlar
Light Sigara
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.