ORGANİK ESTETİK
Organik estetik tamamıyla kişinin vücudundaki yağ ve kan ile yapılabilen estetik türüdür. Kan hücreleri ve yağ dokularını çeşitli işlemlerden geçirerek çeşitli doku kokteylleri elde edilebilir. Yüzde dolgu, burun estetiği, saç ekimi, yara iyileşme ve dolguya kadar geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır.

Özellikle yüze enjekte ederek deride gerçek bir gençleşme, sarkmalarda kalıcı ve doğal bir toparlanma elde edilebiliyor. Üstelik hiçbir yabancı madde vücudunuza girmemiş oluyor. Tamamen kendi vücut maddelerimizden yeni bir yapılanma gerçekleştiriliyor..

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama Hangi Yaş Gruplarına yapılır?

  • 3 günde 3 yaş gençleşme  20-3- yaşlar arası
  • 5 günde 5 yaş gençleşme 30-40 yaş arası
  • 7 günde 7 yaş gençleşme 40 yaş üstü için gençleşme  için uygulanmaktadır.

Bu uygulamaların en önemli özelliği uygulanan enjeksiyon işlemnin tamamen kişinin kendi kanından oluşması ve hiç bir kimyasal içermeksizin tümüyle organik ve kalıcı olmasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Cilt Temizliği
Gıdık Estetiği – Erkeklerde
Kirpikler
Botox Uygulaması
Karın Germe Ameliyatı
İğneli Epilasyon Nedir? Fiyatları
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.