Esin Maraşlıoğlu’nun Türkiye’ye getirdiği çoraplar, bir beden inceltiyor, bacakları daha güzel gösteriyor ve düz bir karın sahibi olmanızı sağlıyor.

Avrupa’nın en büyük çorap üreticisi Oroblu nihayet Türkiye’ye geldi. Bu meşhur çorapları Türkiye pazarına sokan ise Esin Maraşlıoğlu. Dünya starlarının da kullandığı bu çoraplar; bir beden inceltiyor, bacakları daha güzel gösteriyor ve düz bir karın sahibi oluyorsunuz.

Jennifer Lopez ile Beyonce’nin sırrı ne sanıyordunuz? Oroblu elbette! Şimdi herkes istediği an istediği kıvrıma, inceliğe sahip olabilecek. İşte, mucize bu!

Sponsorlu Bağlantılar

İncelten çorapların fiyatları ise şu şekilde;
80 denye (en kalın olanı): 75 TL
40 denye: 59 TL
Shock up (karın basen toparlayan) 40 denye: 65 TL
20 denye: 49 TL

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
kilo aldıran içecekler kilo aldırmayan içecekler
Regl öncesi sendrom diyeti
kilo almak nelere bağlıdır
Egzersiz Yapmadan Zayıflama
Akdeniz Diyeti İle Kilo Verme
1 beden incelme
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.