PENİSİN VAKİTSİZ SERTLEŞMESİPenisin Vakitsiz Sertleşmesi

Çoğumuzda sosyal ortamlarda iken beklenmedik şekilde karnımızda guruldama başlar. Oldukça utanmamıza yol açabilir. Erkeklerde buna benzer şekilde bir de penis sertleşmesi yaşanabilmektedir. Ama sıkıntı yapmaya gerek yok, zihin ve beden kontrolü ile birlikte eğer doğru teknikleri biliyorsanız vakitsiz ereksiyondan kurtulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bölüm 1: Montaj ve gizleme

Pozisyonunuzu değiştirin. İster ayakta olsun ister oturarak olsun, ereksiyonun fark edilemeyeceği başka bir pozisyon mutlaka bulunur.

Ayakta iseniz, kimseye dönük olmamaya çalışın. Bu şekilde kasık bölgesindeki bir kabarma daha az belirgin olur.

Oturuyorsanız, bacaklarınızı çapraz şekilde açın. Erkekler bacaklarını çapraz genişlettiği zaman, kasık bölgesindeki kabarma daha az belirgin olur.

Elinizi cebinize koyun. Doğal şekilde gelişen mükemmel bir jesttir. Elinizi cebinize yavaşça ve şüphe çekmeden yerleştirerek ereksiyon halindeki penisi vücudunuza doğru yaklaştırın.

Diğer bir yöntem ise, kasık bölgesini herhangi bir şeyle kamufle etmektir. Belki pantolonunuzun cebi yoktur veya kendinizi farklı bir pozisyona almanız mümkün değildir. İşte bu tür durumlarda ayakta veya oturma durumunuza göre çeşitli şeylerle pantolonunuzdaki kabarmayı önleyebilirsiniz:

Sponsorlu Bağlantılar

  • Bir kitap ya da dergiyi kucağınıza alabilirsiniz.
  • Yine eğer oturuyorsanız, mümkün olduğunca masaya yanaşabilirsiniz.
  • Ceket ya da kazak gibi bir giysiyi kucağınıza alarak çaktırmadan içinde bir şeyler alacakmış gibi yapabilirsiniz.

Ayrıca ellerinizle cebinizin içinden ereksiyon olmuş penisiniz kemerin altına da sokabilirsiniz. Bir grup insanla karşı karşıya iken bir kıvırma manevrası ile bunu yapabilirsiniz. Bunu bir bahane ile guruptan ayrıldıktan sonra da gerçekleştirebilirsiniz. Tabi kemerin üstündeki giysilerin opak ve güvenli olduğundan da emin olmak lazım.

Dikkatinizi başka şeylere verip bir oyalama stratejisi de izleyebilirsiniz. Bunu deneyimli erkekler daha iyi başarır.

Bölüm 2: Ereksiyonu uslandırma

Dikkatinizi dağıtın. Bunu söylemek belki yapmaktan daha kolaydır ama yapabildiğiniz taktirde kısa sürede etkisini gösterecek bir yöntemdir. Mesela zihninizi önemli, ciddi olmayan ya da sadece tuhaf bir şey üzerine odaklamaya çalışın. Çünkü hem düşünüp hem de ereksiyon halinde kalmak zordur.

Gerçekten önemli bir şey hakkında düşünebilirsiniz. Eğer bir yetişkin iseniz, belki ödenecek faturalarınız vardır veya yaklaşan son ödeme tarihleri falan olabilir. Eğer genç iseniz, anne-babanızı düşünmeye çalışın.

Ciddi olmayan şeyler düşünebilirsiniz. Mesela komik olan bazı şeyleri hayal etmeyi deneyin.

Tuhaf komiklikler, bazı insanların düştüğü komik durumlar, palyaçolar gibi şeyler olabilir.

Yürüyüşe çıkabilirsiniz. Yürüdüğünüz zaman vücudunuz hareket etmek için bacaklara kan pompalamak zorunda kalır. İşte bu yüzden istenmeyen ereksiyonu rahatlatmada etkili olabilecek yöntemlerden biri de budur.

Kucağınıza soğuk bir şeyler koyabilirsiniz. Ama yanımızda sürekli buz küpleri veya buz paketleri ile dolaşamayacağımıza göre bu yöntem biraz zorlayabilir. Ama soğuk nesnelerin kan akımını kısıtlayarak ereksiyon heyecanını düşürdüğünü biliniz.

Tuvalete gitmek için bir bahane bulun. Ya da herhangi bir mazeret öne sürmeden doğrudan tuvalete gidiniz. Eğer tuvalette kimse yoksa yüzünüze soğuk su atın ve zıplama hareketleri yapmaya çalışın.

Ne yaparsanız yapın ama heyecanı arttırmayın. Elinize veya herhangi bir nesneye temas ettirmeyin, ovmayın.

Yukarıda verilen yöntemlerden uygun olanını kullanarak vakitsiz ereksiyondan kurtulmanız mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Penis Ağrısının Nedenleri Nelerdir?
Geç Boşalma
Ağrılı Boşalma
Erkeklerin Menopozu: Andropoz İle İlgili Herşey
Kemik Erimesini Önlemek Sizin Elinizde
Epididimit
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.