aşırı-KıllılıkPoli kistik over sendromu kadınlarda aşırı kıllanmaya neden olur. Kadın yumurtalıklarında ortaya çıkan kistler hormonal düzeyde sorunlara neden olur. Bu sorunlar ise kadınlarda erkek tipi kıllanmaya sebebiyet vermektedir. Bu tür hastalıkların tedavisi oldukça zordur. Hatta bu hastalıklarda tedavi hemen hemen mümkün olmamaktadır. Bunun sebebi hormonal hastalıkların yine hormonlar kullanılarak tedavi ediliyor oluşudur. Eğer bir tedavi de hormon kullanırsanız bir yeri tamir ederken diğer bir yeri bozarsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Tarih boyunca bir çok bayan aşırı kıllanmadan muzdarip olmuştur ancak aşağıdakiler bu bayanlar arasından en meşhur olanlarıdır.

Harnaam Kaur:

haarnam-kaur

23 Yşında bir bayan olan Haarnam Hayatının büyük bir bölümünde sürekli traş olsa da artık buna gerek duymuyor. O insanların kendisini bu şekilde kabul etmesini istiyor.

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Tenya Belirtileri
Hemanjiom
Poli Kistik Over Sendromu Kadınlarda Aşırı Kıllanmaya Neden Oluyor
Gece El ve Ayak Kaşıntısı Nasıl Geçer
Hemanjiom Resimleri
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.