PORİA MANTARI NEDİR?
Poria mantarı bir mantardır. Filamentleri ilaç olarak kullanılır.

DİĞER İSİMLERİ NELERDİR?
Bai Ling Fu, Champignon Poria, Çin-kök, Fu Ling, Fushen, Hoelen, Hongos Poria, Hint Ekmek, Matsuhodo, Mantar, Polyporus, Poria, Poria Cocos, Poria Cocos Sclerotium, Tuckahoe, Sclerotium Sclerotium Poria Cocao Sclerotium Poriae Cocos Tuckahoe, Wolfiporia Cocos.

Sponsorlu Bağlantılar

PORİA MANTARI FAYDALARI NELERDİR?
Amnezi, anksiyete, huzursuzluk, yorgunluk, gerginlik, sinirlilik, baş dönmesi, zor veya ağrılı idrara çıkma, sıvı retansiyonu, uykusuzluk, iltihaplı dalak, mide sorunları, ishal, tümörler ve öksürüğe karşı kullanılabilir.

PORİA MANTARI NASIL ETKİ EDER?
Poria mantarı böbrek fonksiyonunu geliştirmek, düşük serum kolesterolü, iltihabı azaltmak ve bağışıklık fonksiyonunu bastıran kimyasallar içerir. Aynı zamanda, antitümör ve anti-kusma etkileri olabilir.

PORİA MANTARI GÜVENLİ MİDİR?
Poria mantar, çoğu insan için güvenli olarak görünür. Poria mantarının herhangi bir bilinen yan etkisi yoktur ama bilim adamları tarafından çok iyi araştırılmış değildir. Gebe yada emziren anne iseniz bu ürünü kullanmayınız.

PORİA MANTARI DOZAJ
Poria mantar için uygun doz kullanıcının yaşına, sağlık ve diğer bazı koşullar gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Şu anda, Poria mantar dozu için uygun bir aralığı belirlemek için yeterli bilimsel bilgi yoktur. Doğal ürünler her zaman mutlaka güvenli ve dozlarda faydalı olabilir. Ürün etiketleri ile ilgili yönergeleri izleyin, kullanmadan önce eczacı veya doktorunuza danışınız.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
INULİN
Krill Yağı Nedir? Neye İyi Gelir?
Astaksantin Nedir? Neye İyi Gelir?
VİTAMİN D
GLUKOZAMİN SÜLFAT
Somon Balığı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.