Rahim Mantarının Bitkisel Tedavisi
Bulunması Gereken Şifalı Bitkiler: Çörek otu, Kasnı ağacı (şeytan tersi), Ada çayı, Beş parmak otu, Kekik, Bal

Hazırlanış Şekli:

* Çörek otunun taneleri sert bir zeminde dövülerek ezilir. Ezilen taneler on beş dakika süre ile kaynar suda dem­lenir. Süzülerek elde edilen sıvı dinlendirildikten sonra, te­davi süresince günde üç fincan içilir.
* Kasnı ağacının kökleri bir saat süre ile suda kayna­tılır. Süzülerek elde edilen sıvı banyo suyuna karıştırılır. Hazırlanan bu karışımla günde iki kez oturak banyosu yapılır.
* Ada çayı, kekik otu veya beş parmak otu yirmi daki­ka süre ile kaynar suda bekletilir. Süzülerek elde edilen sıvı, şerbet kıvamına gelinceye kadar bal ile tatlandırıla­rak karıştırılır. Hazırlanan şerbetten tedavi süresince günde üç bardak ısıtılarak içilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    Sağlık

    işte bu gerekli bir konu.Daha fazla bilgi olsydı.

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Mide Bulantısı
Ayak Bileğinde Kramp Nedenleri
Bütün Vücudumda Şişlik Var
Baş Dönmesi Nedenleri?
Kalp Kası İltihabı (Miyokardit)
Anatomi Ve İnsandaki Kemik Sayısı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.