STRESİ HAYATINIZDAN ÇIKARIN: RELAKS KAPSÜLÜ
relaks kapsülüRelaks kelime anlamı olarak “rahatlatıcı” anlamına gelmektedir. Kelimeden de anlaşılacağı üzere kapsülde bulunan doğal bitki karışımı, hayatta karşılaşılan olumsuz etmenlerin üstesinden gelmeyi hedeflemektedir. Çevremizdeki çoğu kişinin kronik yorgunluk ve stresli çalışma koşullarından kaynaklanan şikyetlerden yakındıklarını düşündüğümüzde relaks kapsüllerinin değeri daha iyi anlaşılmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yaşantımızda gerek hava kirlilikleri olsun gerekse de gürültü kirliliği kişinin sinir sistemini olumsuz etkilemekte, farkında olmadan yorgun argın eve dönmelerinine neden olmaktadır. Meselenin sevimsiz diğer tarafı da kişinin vücudunun artık bu yorgunluk durumlarını kanıksayarak olağan olarak kabul etmesidir. Sonuç olarak bu sizde zaten mevcut olan hücre hasarını hızlandıracak ve beraberinde erken yaşlılığı getirecektir.

Stres bildiğiniz gibi bütün hastalıklara davetiye çıkaran bir unsurdur da. Bunu düşündüğümüzde stresli bir vücudun çokta sağlıklı olması beklenemez. Ek olarak stresli bir durumda kişi pozitif düşünemez, bırakın çevresini kendi ile dahi barışık durumda kalamaz. Sonuçta kişinin sosyal ve psikolojik dünyası alt üst olmaktadır.

papatyaEğer siz de böyle düşünüyorsanız çözüm hiç de o kadar uzakta değil. Bileşiminde Rezene, Ihlamur, Lavanta, Kantaron, Şerbetçiotu, Papatya Bitkisi Tozu ve Melisa Ekstresi içeren kapsüller, yaşam kalitenizi olumsuz etkileyen gerginlik hallerinden sizi kurtarmaktadır. Sayılan bu kapsül yada tabletlerdeki bitkilerin ortak özelliği sinirler üzerine yatıştırıcı etki yapmasıdır. Kapsüller sadece depresyon, aşırı sinirlilik, gerginlik, stres gibi olumsuzluklar değil yanı sıra ihtiva ettiği bitkilerden dolayı vücudun başka metabolik faaliyetlerine de etki etmektedir. Relaks kapsülleri ile kendinizin daha enerjik, aktif ve formda kaldığınıza inanamayacaksınız. Doğanın en büyük eczane olduğunu unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

KULLANIM: Yetişkinler için yemeklerden önce veya sonra günde 2 kez 2şer kapsül kullanılması ve hamile bayanların kullanmamaları tavsiye edilmektedir.

 
 
 
 
 
 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Anksiyete İçin Şifalı Bitkiler
Güçlü Olmak mı İstiyorsunuz? Sadece Kendinizi Fark Edin!
Akik Taşı
Çocukta Geri Zekalılık Durumu
Doğum Sonrası (Postpartum) Depresyon
Anne Baba Tutumu ve Benlik Gelişimi
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.