Çınar

Sabahları uyandığımda şiddetli bir şekilde böbrek ağrısı çekiyorum dün doktora gittim. Okmeydanı araştırma hastahanesi üroloji bölümünde doktor idrar, kan tahlili ve ultrason istedi. Yalaşık 3 saat süren bir süreçten sonra tahlilleri tamamladım ve sonuçları doktora getirdim. Fakat sonuçlara göre doktor hiçbir şeyin yok dedi. Doktora göre bu şiddetli ağrıların nedeni “sırt üstü aşırı yattığımdan kaynaklıymış” Tabii doğal olarak da  hiçbir tedavi önermedi. Sonuçta hala aşırı ağrılarım var.. Durumum da düzelme olmadı. Bu durum hakkında beni bilgilendirir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durumunuz hakkında detaylı tetkik yapılmış. Bizim yeni tetkikler yapma olanağımız yok. Ancak özellikle sabahları meydana gelen aşırı böbrek ağrısının nedenleri hakkında sizlere ufak da olsa bilgiler verebiliriz.

Gece derin uykuya yatan bir çok insan idrarının geldiğini tam olarak algılayamaz. fakat bu insanlar bir yandan da bilinç altından gelen emirlerle idrarlarını tutarlar. İşte bu süreç önce idrar torbasına oradan da böbreklere zarar verir. Bu zarar neticesinde,

Gibi hastalıklar baş gösterir. Değerli ziyaretçimiz bu hastalıkların hemen hemen hepsi ciddi sancılı/ağrılı durumlardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu sancıları/ağrıları Yaşamamak İçin Neler Yapılabilir?

Öncelikle sabahları meydana gelen böbrek sancılarını gece gelen idrarın oluşturduğunu tekrardan belirtelim. Bu idrarı önlemek sabah ağrılarının önlenmesinde yardımcı olabilir. Gece idrarını durdurmanın tek yolu, yatmadan önce sıvı ya da sıvı kaynaklı yiyecekler almamaktır. Böylece gece uyurken vücudunuz idrar üretmeyecek ve idrar olmadığı için böbrek ağrısı çekmeyeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Alerji
Mercan
Ayak Kaşıntısı Neden Olur
Sigaradan Kurtulmak İçin İpuçları
Melez Virüs
Aşil Tendonu Ağrısı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.