SAÇ SAĞLIĞI İÇİN HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

SAÇ SAĞLIĞI İÇİN HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Uzun ve gösterişli saçlar hem kadın ve hem de erkeklerin ortak hedefidir. Bunun incelenmiş ve kanıtlanmış olan bir çok doğal yöntem vardır. Bunlardan biri ise tropik meyve olan Hindistan cevizi ve yağıdır.

SAÇ BAKIMI

Sponsorlu Bağlantılar

İçerdiği çok sayıda proteinler sayesinde, hindistan cevizi yağı kafa derisi, saç büyümesini teşvik etmesi ve yıpranmış saçları onarması yönü ile tam bir bakım uzmanıdır. Bilindiği gibi Hindistan cevizi yağı saç kırılması ve dökülmesi önlemek için kepek önleyici kremler, şampuanlar ve saç bakım ürünlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Hindistan cevizi yağı şampuanlama öncesi ve sonrası kullanıldığında saçlardaki protein kaybını büyük ölçüde azaltarak bunu tek başına yapabilir.

NEMLENDİRİCİ OLARAK HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Hindistan cevizi yağı saç büyüme anahtarı olan harika bir nemlendiricidir. Hindistan cevizi yağı saçları güçlü yapar, kopma ve kırılma olasılığını azaltır. Eğer kuru saçlara sahipseniz, hindistan cevizi yağı mükemmel bir günlük nemlendirici olarak kullanılabilir. Yapacağınız şey sadece avuç içine biraz Hindistan cevizi yağı dökmek ve sonrasında şampuan ve bakım arasında saç tellerinize uygulamak. Hepsi bu. Daha mükemmel sonuçlar için organik ve taze Hindistan cevizi yağı kullanmanız önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Dudak Çevresi Kırışıklıkları Nasıl Giderilir?
Terleme Tedavisi
Burun Ameliyatı
Yara – Jilet İzi Giderme
Saç Bakımı
Lazer Epilasyonu Güvenli Midir? Yan Etkileri Ve Riskleri Nelerdir?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.