SAÇ VE CİLDİN DOSTU: ELMA

Her mevsim manav reyonlarının baş tacı olan elma sağlık için donatılmış bir pakettir. Lifli yapısı, C vitamini, demir vb. içeriğinden dolayı son derece yararlıdır.

Meyvenin kendisi kadar sirkesi de yararlıdır. Soğuk algınlığından kolesterole kadar her çeşit soruna deva olabilmesinin yanında saç ve cilt sağlığı için kullanımda özelleşmiş bir meyvedir. Cilt ve saç bakımı, sivilceler, lekeler, şişmanlık ve varisleşmenin tedavisinde ihtiyacınız olan tek şey elmadır. Sizler de parlak saçların hayali ile yaşıyorsanız henüz fazla geç kalınmış sayılmaz. Hem ekonomik hem kolay bulunabilir olma yönü ile artık size çok yakın.

Sponsorlu Bağlantılar

1. KEPEKLİ SAÇLAR: Saçınıza bakım yapmanın ve kepeği uzaklaştırmanın incelikleri elma sirkesinde gizli. Yıkanmış saçlarınızı durulama bölümünde, yaklaşık bir litre suya bir çay bardağı elma sirkesi katarak durulama yapın.  Bunu birkaç kez her başınızı yıkadıktan sonra yaparsanız, saçlarınız parlak ve sağlıklı hale gelecektir.

2. SİVİLCELER: 1:2 oranında elma sirkesi ve su karışımı ile sivilceler üzerine bir pamuk yardımı ile pansuman yapın. Mümkünse sivilce üzerinde bir süre bekletin. Hem sivilceleriniz yok olacak hem de cildiniz de güzelleşecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Mükemmel Bir Cilt Beslenme
Saçınıza Nasıl Güzel Şekil Verebilirsiniz
Jilet ile Bacak Traşı
Sağlıklı ve Parlak Saçlar İçin Altı Altın Yöntem
Kış Aylarında Cilt Bakımı
Susam Yağı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.