Sponsorlu Bağlantılar

nevzat

Sağ kolum çok ağrıyor. Tansiyonum düşüyor. Kalp ritmimin düzensizleştiğini hissediyorum.

Kalp yada kalp hastalıklarında genellikle sol koldan bahsedilir. Kalp hastalıklarının en belirgin etkilerinden birisi de sol göğüsten sol omuza ve sol kolun içine doğru yayılan şiddetli ağrılardır. Siz Sağ kolunuzun ağrıdığından bahsediyorsunuz. Bunun kalp ile ilgili bir durum olduğunu zannetmiyoruz. Ancak yine de hastahanelerin kardiyoloji bölümlerine başvurmanızı faydalı buluyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Arkadaşlarınıza önerin
Bu Yazıdan Sağlık Yorumları
Sağlık
29 Nisan 2012

sol gögsümün yanındaki kemiklerim agrıyor ve sırtıma vuruyor bide tuvalet ihtiyacım oldugu zaman gögsümün altına sancı vuruyor kabızlık sorunumda var neden gögsüm agrıyor sırtıma vuruyor sebebi nedir

Yazı Hakkında Bir Yorum Yapınız

Google Sayfamızı Beğenir misiniz?
.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Göğüs sıkışması
Bileğimden dirseğime kadar kaşınıyor
LOHUSALIKTA CİNSEL İLİŞKİ İLE GEBE KALINIR MI?
Sol tarafta kaburga ağrısı
Adet Kanaması Belirtileri Beyaz Akıntı
idrarımdan kan geliyor
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.