Sitede Arama Yapayım
Diğer Konulara Bakayım
Son Yayınlananlar Nelerdir?
Yorumları Okumak İsterim

nevzat

Sağ kolum çok ağrıyor. Tansiyonum düşüyor. Kalp ritmimin düzensizleştiğini hissediyorum.

Kalp yada kalp hastalıklarında genellikle sol koldan bahsedilir. Kalp hastalıklarının en belirgin etkilerinden birisi de sol göğüsten sol omuza ve sol kolun içine doğru yayılan şiddetli ağrılardır. Siz Sağ kolunuzun ağrıdığından bahsediyorsunuz. Bunun kalp ile ilgili bir durum olduğunu zannetmiyoruz. Ancak yine de hastahanelerin kardiyoloji bölümlerine başvurmanızı faydalı buluyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar


KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    Sağlık

    sol gögsümün yanındaki kemiklerim agrıyor ve sırtıma vuruyor bide tuvalet ihtiyacım oldugu zaman gögsümün altına sancı vuruyor kabızlık sorunumda var neden gögsüm agrıyor sırtıma vuruyor sebebi nedir

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kistik Fibrozis Nedir? Belirtileri Nelerdir?
İçtikten Sonra Çabuk Ayılma
Boğaz Ağrısı Nelere Yol Açar?
Sol baldırım agrıyor hangi bölüme gideyim?
Hafıza Kaybına Ne İyi Gelir
Hamilelik ve Ürtiker
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.