.: Lütfen Dikkat :.


Sitemizde Yayınlanan Reklamları Engellemektesiniz. Oysa Bu Site Yayınlanmakta Olan Reklamlar Sayesinde Gelir Elde Etmekte ve Yayın Hayatına Devam Edebilmektedir. Reklam Yayınlayarak Sizlere Rahatsızlık Verdiğimizin Farkındayız ve Bundan Dolayı Özür Dileriz. Yine de Siteye Girebilmek İçin "Bu Alan Adındaki Sayfalarda Reklam Engelleyici Programın Çalışmaması Gerekmektedir.

reklam_engeli
yukleniyor

Sponsorlu Bağlantılar

nevzat

Sağ kolum çok ağrıyor. Tansiyonum düşüyor. Kalp ritmimin düzensizleştiğini hissediyorum.

Kalp yada kalp hastalıklarında genellikle sol koldan bahsedilir. Kalp hastalıklarının en belirgin etkilerinden birisi de sol göğüsten sol omuza ve sol kolun içine doğru yayılan şiddetli ağrılardır. Siz Sağ kolunuzun ağrıdığından bahsediyorsunuz. Bunun kalp ile ilgili bir durum olduğunu zannetmiyoruz. Ancak yine de hastahanelerin kardiyoloji bölümlerine başvurmanızı faydalı buluyoruz.


Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    Sağlık

    sol gögsümün yanındaki kemiklerim agrıyor ve sırtıma vuruyor bide tuvalet ihtiyacım oldugu zaman gögsümün altına sancı vuruyor kabızlık sorunumda var neden gögsüm agrıyor sırtıma vuruyor sebebi nedir

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Bebeklerde Sarı Kulak Akıntısı
Sıcak Ortamda Vücut Kaşıntısı
Göbek Yağından Nasıl Kurtulabilirim
Sırtımdan Çıban Çıktı
Hızlı Bir Şekilde Zayıflamak Doğru Mu
Vajinal Enfeksiyon Geçiriyorum
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.