SAĞLIKLI VE DOĞAL YOLLARLA KİLOLARINIZDAN KURTULUN!
Zayıflamak için pahalı ve sağlıksız zayıflama haplarını unutun! Ve dünya para harcatan spor salonlarını da… Sandığınızın aksine, zayıflamak artık oldukça kolay. Zaman bulamamak ya da maddi olanaksızlık diye bir şey kalmıyor artık. Tümüyle sağlıklı ve ucuz zayıflamaya hazır olun. İlk olarak, doğal yollarla zayıflamanın iki önceliği olduğunu unutmayın. Birincisi; sağlıklı beslenmek, ikincisi ise sağlıklı ve düzenli spor. Biz size bunları elde etmenizde yardımcı olacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Karın, bacak ve kalça bölgelerimizi sıkılaştırmak için evde uygulayabileceğimiz basit egzersizlerimiz olup zayıflığa kolaylık sağlamaktadır. Çeşitli bitkisel formüller ile de zayıflığı size garanti ediyoruz.

ZAYIFLAMAYA HAREKET İLE BAŞLAYIN
Egzersiz ve sporların zayıflama da olduğu kadar vücut sağlığına da yararı çoktur. Ancak bu yararı elde etmek için doğru ve sağlıklıca hareket edilmelidir. Yanlış bir hareket vücutta büyük zararlara sebep olabilir. Düzenli ve doğru yapılan bir egzersiz ise denge bozukluklarına bile fayda sağlar. Egzersizler yardımıyla göbeğinizi eritebilir, fazla kilo ve yağlarınızdan kurtulup hayallerinizde ki, fit ve sağlıklı vücut hatlarına kavuşabilirsiniz.

Egzersizlerinizi özellikle sabah kahvaltılarınızdan önce yapmanız gerekir. Bu sayede gece boyunca biriktirmiş olduğunuz hantallığı ve yağları atmanız sağlanır. Yalnızca sabahta kalmamakla birlikte akşam yemekten sonrada mutlaka egzersiz hareketleri uygulanmalıdır. Buda gün boyu biriktirilen yağların yakılmasını sağlayacaktır. Ufak bir ayrıntıyı da atlamamak gerekir ki; egzersizlerini mutlaka severek yapın ki güzel sonuçlar elde edesiniz. İsteksizce yapılan hiçbir şey başarılı sonuçlar getirmez.

Sponsorlu Bağlantılar

Egzersizler Nasıl Yapılmalı?

1-    Egzersiz başlangıcının öncesinde mutlaka en az 30 dakika yürüyüş yapmanız gerekiyor. Bu şekilde vücudunuzu spora hazır hale getirmiş olacaksınız. Yürüyüşün ardından karın ve kalça hareketlerine geçebilirsiniz. Bu şekilde ilerleyen en az iki haftanın ardından vücudunuz sıkılaşmaya başlayacaktır.

2-    Egzersizlerinizi günlük programınıza ekleyin ve ihmal etmeden uygulayın. Özellikle esneme hareketleri, sağlıklı ve dik bir omurga yapısına sahip olmanızı sağlayacaktır. Örneğin pilates ince vücut hatlarına sahip olmanızı sağlayabilir ve bu sırada nefes alış-verişleriniz vücutta ki yağların yakılmasını ve zinde kalmanızı sağlar. Ancak pilatesin sizin vücut yapınıza ve kalp sağlığınıza uygun olup olmadığına dikkat edin.

3-    Genç nesil arasında en yaygın sorun duruş bozukluğu ve sırt ağrılarıdır. Bunun için doktora gitmenize ya da ağır sporlara gerek yok. Hafif hareketlerle sırtınızı ve boynunuzu hareket ettirerek bir ritim sağlayın. Hamilelik döneminde alınan kilolarda yine sabit egzersizler ve doktorunuzun tavsiyeleriyle giderilecektir.

4-     Artık zayıf ve daha dik bacaklar için ameliyat masasına yatmaya gerek yok. Ağır sporlar da geride kalsın. Baldır ve bacak bölgesinde ki fazlalıklardan kurtulabilmek için bölgesel özellikli hareketler ile masaj tekniklerinden yararlanarak. Erimesini istediğiniz kısmı düzenli şekilde hareket ettiriniz. Bu sayede daha ince bacaklarla yaşayabilirsiniz.

BİTKİSEL FORMÜLLERLE ZAYIFLAYIN

Zayıflatan Bitki Çayı:

Kullanılması gereken malzemeler;

  • 2 tatlı kaşığı Yeşil çay
  • 1 tatlı kaşığı Mate yaprağı
  • 1 tatlı kaşığı Biberiye
  • 1 tatlı kaşığı Kekik
  • 1 tatlı kaşığı Funda yaprağı

Bütün bu malzemeler tamamlandıktan sonra hazırlanışı çok rahat. 1 litre kaynar suya malzemeleri koyduktan sonra demlenmesini bekleyin. Yaklaşık 20 dakika bekletmenin ardından sıcak veya ılık olarak içebilir çayınıza limon bile sıkabilirsiniz.

Peki, bu bitki çayını hazırlamak için kullandığınız bitkilerin yararları nelerdir?

Yeşil çay: Git gide yararları daha da bilinmeye başlayan ve kullanımı artan yeşil çay, vücudunuzdan toksinleri uzaklaştırmada birebirdir. Ayrıca sindiriminizi rahatlatma özelliğine de sahiptir.

Mate yaprağı: Obezite tedavisinde sıklıkla kullanılan Mate çayı, yağ emilmesini engeller ve vücuttan su atımını kolaylaştırıyor. İştah kesme özelliğine de sahip olan mate yaprağı her yaştan insan tarafından kullanabilir.

Biberiye: Yağ eritici ve hazım kolaylaştırıcı bu bitki, vücutta birikmiş olan toksinleri dışarıya atarak istenilen kiloya kavuşmanızı sağlar.

Kekik: Vücuttaki fazla suyu atmak kilo verme açısından oldukça önemli ve tercih edilen bir yöntemdir. Kekik sindirimi kolaylaştırarak ve vücuttaki fazla suyu atmanızı sağlar.

Funda yaprağı: Böbreklerinizin çalışmasında etkin bir biçimde rol alan, idrar sökücü özelliğe sahip funda yaprağı, bu nedenle zayıflatıcı özelliği içerisinde barındırmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kaç kilo olmalıyım
Ender Saraç Toksin Atma Çayı
bardak çektirerek zayıflama
Basen eritme bandı
Neden kilo veremiyorum
diyet kilo kontrolü
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.