Sağlıklı zayıflama diyeti, yavaş yavaş ve geri alma riski daha düşük şekilde yapılan doğru diyetlerden biridir ve dengeli beslenmeye dayanmaktadır. Normal şartlar altında yeterince hareket eden ve dengeli düzeylerde beslenen kişiler kilo sorunu yaşamamakta sağlıklı yaşam sürmektedir.

Ancak ne yazık ki gelişen teknoloji ve şehir yaşamının şartları nedeniyle daha az hareket edip, evde televizyon karşısında, işyerinde basa başında oturan bireyler haline geliniyor gün geçtikçe. Bu nedenle dengeli ve sağlıklı beslenmek son derece önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sağlıklı zayıflama diyeti ile sağlıklı bir şekilde zayıflamak istiyorsanız, acele etmemelisiniz. Haftada bir veya iki kilo son derece ideal olacaktır. Bir beslenme uzmanı ile görüşerek kendiniz için güzel bir diyet programı hazırlamasını isteyin.

Özellikle yaza ince ve formda girmek istiyorsanız yazın mangal partilerinin tadını çıkartayım diyorsanız bu şekilde zayıflamanız son derece faydalı olacaktır.

Çünkü kış aylarında hızlı kilo veren kişilerin ilkbahar aylarında diyetlerini bırakarak kilo almaya başladıkları gözlemlenmiştir. Bu nedenle öncelikle bu işi zamana yaymalı ve her şeyden dengeli bir şekilde yemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    sermin

    @Burak, kilo miktarı diğer ürünlerin yanında çok az duruyor. Ama sanıyorum ki en sağlıklısı bahsettiğiniz gibi. Yağ emilimini olması gerektiği yerden alıyor ve kaslarınıza dokunmuyor, bir yerde okumuştum bu şekilde olduğunu…
    Peki genelde şöyle bir problem oluyor, verilen kiloları ne kadar oranda geri alma riskiniz var? Ürünün rolü nedir bu aşamada?

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kiraz diyeti
Haftada 3 kilo verdiren diyet
Diyet Yanlışları
Tatilde Diyet Yapmak Ama Nasıl
Böbrek Temizleyici Diyet
Hazır Dondurmalardan Uzak Durun
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.