Zayıflamak isteyenler için hemen hemen hergün yeni öneriler, yeni ürünler çıkıyor. Bu ürünlere en son eklenenlerden biri de Sandoloz Zayıflama Sakızı. Sağlık için çok yararlı olduğu ve yağ yatkığı söylenen Sandoloz Zayıflama Sakızı hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.

Sandoloz Sakızı Kuzey Afrika’da yetişen bir ağaçtan elde ediliyor. Açık sarı ve beyaz renk arasında geçiş yapan bir maddedir. Üzerinde tozlu bir tabaka bulunur ve çabucak yumuşar. Şekli limon tuzunu anımsatır.
Uzun süredir gündem oluşturan bitkisel ürünlerden gelen sağlık, artık alternatif tıp olarak değerlendirilmeye başladı.
Ziraat mühendisi Cem Murat Gencel, sandoloz sakızının zayıflamada yeşil çaylara göre daha etkili olduğunu söylüyor. Bir süre önce kendisinin de kilo problemi olduğunu vurgulayan Gencel, Sandoloz Sakızı kullanarak 10 kilo verdiğini belirtiyor. Yemeklerden önce sıcak suda bekletilerek kullanıldığı taktirde, kilo problemi olanların sorunlarının giderildiği görülüyor.
Eskiden siyatik ağrıları ve romatizma için haricen ağrıyan yerlere sürülerek kullanılan Sandoloz Sakızı artık zayıflamak için de kullanılabiliyor.
Elma sirkesi ile birlikte kullanıldığı zaman kilo vermeyi çabuklaştırıyor.
Toz karışım şeklinde satılan Sandoloz Sakızının içerdiği maddeler aşağıda sıralanmıştır. %100 doğal karışımlardan elde edilen sakızın yan etkisi yoktur ve alışkanlık yapmaz.
Sandaloz Sakızı İçindekiler: Sandoloz, Biberiye, Kitre, Zerdeçal, Yeşil Çay, Funda Yaprağı, Keten Tohumu ve Yulaf Ezmesi.
Sandaloz Sakızı Kullanımı: Yemeklerdene 15-20 dakika önce, 1 çay kaşığı su, meyve suyu ve yoğurtla tüketilir. Üzerine bol su içilir. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından onaylıdır.
Sandoloz Sakızının Faydaları
* Tansiyonu dengeler
* Tokluk hissi verir
* Yağları çözer
* Metabolizmayı hızlandırır
* Bağırsakları çalıştırır.
* Hamile ve emzikli bayanlarda ve kolitli hastalarda kullanılması sakıncalıdır.
* Görünüm olarak, limon tuzuna benzeyen katı ve şeffaf bir maddedir. Aktarlarda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
yağ yakan yağ
Aç kalmadan zayıflama
Yavaş Yiyerek Nasıl Kilo Verilir
Regl öncesi sendrom diyeti
Dr. Ömer Çoşkun çörek otu ile zayıflama
iştah kesici
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.