Ünlü şarkıcı SEDA SAYAN, “Elma Krom” ile yıllardır koruduğu güzellik ve zayıf kalma formülünü anlattı…!

SEDA SAYAN NASIL MI ZAYIFLADI ?

Avrupa’nın 1 numaralı zayıflama ürünü; APPLE&CHROMIUM ile formunu koruduğunu açıkladı..

Apple&Chromium NuSlank PK Benelux lisansı ile Hollanda’da üretilen bir ürünmüş..
Avrupa’da son 10 yıldır en çok satan zayıflama ürünleri listesinde en üst sırada yer alan apple chromium, tamamen doğalmış.. Bu mucize kombinasyon ile zayıflamamak münkün değilmiş.. Sadece 1 ay gibi kısa bir sürede 8 kilo verebileceğiniz garanti ediliyor bu ürün ile..

Sponsorlu Bağlantılar

ELMA ve KROM’un Kullanım Şekli ve Dozajı

Öğün sırasında su ile günde 1 adet olarak alınmalıdır. Daha etkin olması için egzersiz ve diyeti tavsiye ederiz. Doz aşımı halinde tamamen bitkisel ekstraktlardan ve balık jelatininnden imal edildiğinden vücutta hiçbir yan etki oluşturmaz.

6 ve üzeri fazla kilosu olanlar; sabah kahvaltisindan 20 dakika önce 1 adet ve aksam yemeğinden 20 dakika önce 1 adet olmak üzere günde 2 adet kullanmaları önerilmektedir.

Uyarı: Herhangi başka bir reçeteli ilaç kullanmaktaysanız, hamileyseniz ya da bebek emziriyorsanız doktorunuza danışınız. İnsüline bağımlı diyabet hastaları kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır. Bu ürün herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, gıda takviyesidir.

KUTU İÇERİĞİ: 48 adet kapsül

T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın 03.09.2008 tarihli 0834005732 sayılı izni ile Hollanda’dan ithal edilmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Zayıf Gösteren Giysiler
zeytin yaprağı kahvesi
Kilo Verirken Bunlara Dikkat Edin
diyetsiz kilo vermek
African mango şikayet yorumları
Doğal şekilde kilo verme
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.