ŞELATLI MİNERALLER
Şelatlı mineraller, amino asitler ve mineraller kompleksleridir. Eser olan elementler eğer şelatlanırsa absorbsiyon oranı %60 artabilir. İlgili organ tarafından daha kolay emildiği için de daha etkilidirler.

DİĞER İSİMLERİ NELERDİR?
Şelatlı Bor, Şelatlı Kalsiyum, Şelatlı Krom, Şelatlı Kobalt, Şelatlı Bakır, Şelatlı Demir, Şelatlı Magnezyum, Manganez Şelatlı Şelatlı Molibden, Şelatlı Potasyum, Selenyum Şelatlı, Şelatlı İz Mineraller, Şelatlı Vanadyum, Şelatlı Çinko, Maden-amino asit kompleksi, Minerales Quelados, Minéraux şelatlarıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

ŞELATLI MİNERALLER NE İŞE YARAR?
Yeterli kanıt olmasa da bağışıklık sistemini geliştirdiği, güçlü kasların ve kemiklerin oluşumu için diyet mineral takviyesi olarak kullanılmaktadır.

Mineraller, vücudun düzgün bir şekilde büyümesi ve bakımı için gereklidir.

GÜVENLİ Mİ?
Şelatlı minerallerin güvenli olup olmadığını bilmek için yeterli bilgi yoktur. Eğer hamile veya emziren iseniz şelatlı mineraller almayınız.

DOZ NASIL OLMALI?
Şelatlı minerallerin uygun doz, her farkı olan elemente göre değişir ve kullanıcının yaşı, sağlık ve diğer bazı koşullar gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Şu anda uygun bir şelatlı mineraller için doz aralığı belirlemek için yeterli bilimsel bilgi yoktur. Doğal ürünler her zaman mutlaka güvenli ve dozlarda önemli olabilir. Ürün etiketleri ile ilgili yönergeleri izleyin. Gerekirse eczacı veya doktora kullanmadan önce danışın.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Somon Balığı
ROSEROOT-RHODİOLA
FOSFATİDİLSERİN
PİRÜVAT
PORİA MANTARI
VİTAMİN E
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.